اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارتباط ابتلا به زردی

مقالات

امتیاز مطلب: 95% - 2 votes

95%

برای بسیاری از والدین این سوال وجود دارد که آیا ابتلا به زردی با جسیت نوزادان در ارتباط است یا خیر؟ بیشتر زردی در نوزادان پسر رخ می دهد یا دختر؟ با توجه به این مسئله که بیماری فابیسم در پسران بیشتر از نوزادان دختر دیده می شود، در نتیجه زردی در پسران نیز بیشتر به وقوع می پیوندد. بیماری فابیسم سبب لیز شدن گلبول های قرمز خون در بدن نوزاد می شود.

عوامل مرتبط با زردی نوزاد

از عواملی که می تواند به میزان بسیار چشمگیری در ایجاد زردی تاثیر داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نارس بودن نوزاد
  • وزن کم نوزاد
  • مشکلات تنفسی

آیا ژنتیک تاثیری بر زردی نوزاد دارد؟

عوامل ژنتیکی از دیگر عوامل موثر بر ایجاد زردی در بدن نوزادان می باشد. در صورتی که نوزادان قبلی شما زردی داشته اند، این احتمال وجود دارد که در نوزاد بعدی تان نیز این مشکل بروز کند. بهتر است در روزهای اول تولد از نوزادان تست زردی گرفته شود تا در صورت وجود زردی بتوان آن ها را درمان نمود.
توجه کنید: زردی می تواند در نوزادان نارس در هفته دوم نمایان شود.
اما اگر نوزاد شما به موقع متولد شده و وزن مطلوب بالای سه کیلو داشته است، معمولا به تجربه دیده شده زردی زودتر بروز می کند و زودتر هم خارج می شود .

اطلاعاتی در ارتباط با زردی نوزاد

توجه نمایید تا زمانی که نوزاد در رحم مادر است، جفت کار کبد را انجام خواهد داد. زردی نیز از همین طریق از بدن دفع می گردد. اما پس از جدا شدن نوزاد از جفت و متولد شدن، دیگر زردی خود را نشان خواهد داد.
طبیعتا نوزادان نارس بیشتر به زردی دچار خواهند شد زیرا کبد هنوز جوان است و نمی تواند وظایف خود را به درستی انجام دهد. در نتیجه قادر به دفع بیلی روبین نخواهد بود.
با استفاده از دستگاه های فتوتراپی ( دستگاه زردی نوزاد ) و یا با استفاده از قطره بیلی ناستر (پایین آورنده زردی) می توان میزان زردی را کاهش داد و به بدن نوزاد در دفع بیلی روبین کمک شایانی نمود.
اوج بالا رفتن زردی در بدن نوزاد در روزهای هفتم و هشتم می باشد.
توجه کنید: به هیچ عنوان به درمان زردی نوزاد بی اعتنا نباشید.