شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 99% - 2 votes

99%

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد راه حلی کلیدی در زمینه درمان زردی نوزاد است. با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید در کمترین زمان به درمان قطعی دست یابید.

راه حلی کلیدی در زمینه درمان زردی نوزاد

زردی ایجاد شده در بدن نوزاد در اثر تخریب گلبول های قرمز خون است. ضایعات این تخریب می تواند به تولید بیلی روبین منجر شود و این بیلی روبین است که عامل اصلی زردی در بدن نوزادان می باشد.
زردی اصولا به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

  • زردی محلول در آب
  • زردی غیر محلول در آب

زردی محلول در آب

در این نوع زردی که در آب محلول می باشد. بیلی روبین رفته رفته از کبد و از طریق ادرار دفع می شود.

زردی غیر محلول در آب

این نوع از زردی قابل دفع شدن نمی باشد و می تواند در بدن نوزاد باقی بماند. در صورت عدم درمان چنین زردی مشکلات بسیاری برای نوزاد پیش خواهد آمد؛ چرا که منجر به رسوب بیش از حد بیلی روبین در مغز خواهد شد.
تخریب سیستم عصبی و عقب ماندگی ذهنی از عوارض رسوب بیلی روبین می باشد.
همانطور که می بینید در صورت عدم رسیدگی به موقع به درمان زردی نوزاد خطرات زیادی متوجه نوزاد می شود که در آینده روی زندگی وی بسیار تاثیرگذار است. حتی در برخی مواقع حاد نیز می تواند منجر به مرگ نوزاد شود.

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد و درمان قطعی و سریع

علی رغم حاد بودن وضعیت درمان زردی بسیار آسان است و می توان با راهکاری ساده آن را درمان نمود. در گذشته روش های سنتی مثل استفاده از برخی جوشانده ها در درمان زردی نوزاد به کار گرفته می شد.
پس از آن با ورود لامپ های فلوئورسنت به بازار، نوزاد را زیر نور این لامپ ها می خواباندند که تا حدودی به درمان زردی نوزاد کمک می شد.
امروزه با پیشرفت عمل و تکنولوژی و شروع تحقیقات جدی در علم پزشکی دستگاه های مخصوصی ساخته شده است که به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان زردی نوزاد را درمان نمود.

دستگاه زردی نوزاد با بهره گیری از لامپ هایی با طول موج مشخص و همچنین طراحی دقیق و کارامد، تمامی نواقص راهکار لامپ های فلوئورسنت را برطرف کرد. همچنین باعث شد طول درمان به طرز چشمگیری مطلوب شود.
از آنجا که طول درمان با دستگاه زردی نوزاد پایین آمده و نتیجه حاصل از درمان کاملا مطلوب است، در زمانی کوتاه می توان زردی نوزاد را به راحتی برطرف کرد. با توجه به قیمت بالای دستگاه، اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در دو سه روز بسیار مقرون به صرفه است. جهت اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

مزیت های اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد

• قیمت مناسب اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل
• هزینه پایین درمان زردی
• درمان در منزل بدون نگرانی و استرس
• بدون نیاز به بستری کردن نوزاد در بیمارستان
• قابل حمل و سبک بودن دستگاه
• کوتاه مدت بودن اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد
• خدمات جانبی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد به صورت شبانه روزی
• دریافت شورت و چشم بند ضد نور روی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد
زردیران در زمینه اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد فعالیت می کند.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.