اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد

مقالات

امتیاز مطلب: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد راه حلی کلیدی در زمینه درمان زردی نوزاد است. با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید در کمترین زمان به درمان قطعی دست یابید.

زردی ایجاد شده در بدن نوزاد در اثر تخریب گلبول های قرمز خون است. ضایعات این تخریب می تواند به تولید بیلی روبین منجر شود و این بیلی روبین است که عامل اصلی زردی در بدن نوزادان می باشد.
زردی اصولا به دو دسته اصلی تقسیم می شود:

  • زردی محلول در آب
  • زردی غیر محلول در آب

زردی محلول در آب

در این نوع زردی که در آب محلول می باشد. بیلی روبین رفته رفته از کبد و از طریق ادرار دفع می شود.

زردی غیر محلول در آب

این نوع از زردی قابل دفع شدن نمی باشد و می تواند در بدن نوزاد باقی بماند. در صورت عدم درمان چنین زردی مشکلات بسیاری برای نوزاد پیش خواهد آمد؛ چرا که منجر به رسوب بیش از حد بیلی روبین در مغز خواهد شد.
تخریب سیستم عصبی و عقب ماندگی ذهنی از عوارض رسوب بیلی روبین می باشد.
همانطور که می بینید در صورت عدم رسیدگی به موقع به درمان زردی نوزاد خطرات زیادی متوجه نوزاد می شود که در آینده روی زندگی وی بسیار تاثیرگذار است. حتی در برخی مواقع حاد نیز می تواند منجر به مرگ نوزاد شود.

اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد و درمان قطعی و سریع

علی رغم حاد بودن وضعیت درمان زردی بسیار آسان است و می توان با راهکاری ساده آن را درمان نمود. در گذشته روش های سنتی مثل استفاده از برخی جوشانده ها در درمان زردی نوزاد به کار گرفته می شد.
پس از آن با ورود لامپ های فلوئورسنت به بازار، نوزاد را زیر نور این لامپ ها می خواباندند که تا حدودی به درمان زردی نوزاد کمک می شد.
امروزه با پیشرفت عمل و تکنولوژی و شروع تحقیقات جدی در علم پزشکی دستگاه های مخصوصی ساخته شده است که به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان زردی نوزاد را درمان نمود.

دستگاه زردی نوزاد با بهره گیری از لامپ هایی با طول موج مشخص و همچنین طراحی دقیق و کارامد، تمامی نواقص راهکار لامپ های فلوئورسنت را برطرف کرد. همچنین باعث شد طول درمان به طرز چشمگیری مطلوب شود.
از آنجا که طول درمان با دستگاه زردی نوزاد پایین آمده و نتیجه حاصل از درمان کاملا مطلوب است، در زمانی کوتاه می توان زردی نوزاد را به راحتی برطرف کرد. با توجه به قیمت بالای دستگاه، اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در دو سه روز بسیار مقرون به صرفه است. جهت اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد با ما در تماس باشید.

مزیت های اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد

• قیمت مناسب اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل
• هزینه پایین درمان زردی
• درمان در منزل بدون نگرانی و استرس
• بدون نیاز به بستری کردن نوزاد در بیمارستان
• قابل حمل و سبک بودن دستگاه
• کوتاه مدت بودن اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد
• خدمات جانبی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد به صورت شبانه روزی
• دریافت شورت و چشم بند ضد نور روی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد
زردیران در زمینه اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد فعالیت می کند.