اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیشگیری از زردی نوزاد

مقالات

امتیاز مطلب: 100% - 1 votes

100%

تغذیه مداوم نوزاد از شیر مادرش بهترین روش پیشگیری از زردی نوزاد می باشد. با توجه به تحقیقات انجام شده تمامی نوزادانی که در بدو تولدشان از شیر مادر خود کمتر تغذیه می نمایند، بیشتر دچار زردی خواهند شد.

اگر تمایل دارید که نوزادتان را از گرفتاری به زردی در امان نگاه دارید پس بهتر است تا به صورت مداوم و مکرر او را از شیر خود تغذیه نمایید.
استفاده از رنگ های زرد نیز در ایجاد زردی می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. پس از رنگ زرد برای لباس های نوزاد استفاده نکنید. چرا که استفاده از این رنگ لباس می تواند در تشخیص زردی تاثیر گذار باشد.

پیشگیری از زردی نوزاد با حجامت

پیشگیری از زردی نوزاد در دوران بارداری یکی از روش های پیشگیری از زردی است.
بسیاری بـر این بـاورنـد که حـجامـت نـوزاد بـاعـث کاھـش زردی و پیشگیری از زردی نوزاد می شـود. این درست است که زردی در نوزادان نـاشی از افـزایش بیلی روبین در خـون بـوده و در حقیقت این خـون و عـوامـل وابسـته بـه آنسـت که در بـروز زردی دخـالـت دارد.

ولی با این حال حجامت نوزاد بدلیل خطرات زیاد و اثربخشی کم در زمینه درمان زردی و پیشگیری از زردی نوزاد به ھیچ وجه توصیه نمی شود.
اگـر چـه در بـرخی مـوارد بحـرانی که احـتمال خـطر بسیار بـالاسـت. پـزشک ممکن اسـت دسـتور بـه تـعویض خـون نـوزاد بـدھـد.
اما تـعویض خـون، عـوارض و خـطراتی که در مـورد حـجامـت بـه آن ذکر شـد را نـداشـته و این امـر بـا حـجامـت کامـلا متفاوت است. تغذیه صحیح در بارداری و شیردهی می تواند در پیشگیری از زردی نوزاد در دوران بارداری موثر باشد.
جهت پیشگیری از زردی نوزاد در خانواده هایی که زردی وجود داشته است بهتر است با پزشک مشورت نمایید. احتمال پیشگیری از زردی نوزاد ناشی از ناسازگاری های خونی بسیار کم است و بهترین راه درمان زردی است.

درمان زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی

در حـال حـاضـر علمی تـرین و تـنھا روش درمـان قطعی جهت پیشگیری از زردی نوزاد، اسـتفاده از دسـتگاه ھـای زردی نـوزاد یا فـتوتـراپی اسـت.
این دسـتگاه ھـا بـا تکنولـوژی بـالایی سـاخـته و بھینه شـده است.
شـما نیاز بـه خـرید یک دسـتگاه فـتوتـراپی با قیمت بالا نـدارید! اجـاره دسـتگاه زردی نـوزاد بـاعـث صـرفـه جـویی کلانی در ھـزینه ھـای شـما می شود. هزینه اجاره دستگاه زرد نوزاد بسیار مقرون به صرفه هستند.

از خدمات ما در زرد ایران در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• نـصب و جـمع آوری رایگان
• مـشاوره پیشگیری از زردی نوزاد و درمان
• مشاوره استفاده از دستگاه
• مشاوره انتخاب دستگاه زردی نوزاد
• آمـوزش نـحوه عملکرد دسـتگاه فتوتراپی
• پشتیبانی 24 ساعته
• آموزش تلفنی و حضوری
• تست زردی بدون خون گیری در منزل
• گارانتی اجاره دستگاه فتوتراپی
خـدمـاتی اسـت که ما بصورت رایگان به شما ارائه می دھیم.

بـه ھـمراه قـرارداد اجـاره دسـتگاه زردی نـوزاد، شـما یک گـارانتی کامـل از مـا دریافـت می کنید.
اگـر بـه ھـر دلیلی در مـدت زمـان مـقرر که در ٩٩ درصـد مـوارد بین دو تـا سـه روز اسـت، نتیجه مـطلوب را نـدیدید، می توانید ھـمان دسـتگاه یا حتی دسـتگاه فتوتراپی جـدید را بـرای مـدت ١٠ روز دیگر بـصورت رایگان در اختیار داشته و تا درمان قطعی نوزاد دلبندتان نزد خود نگھدارید. برای کسب اطلاع بیشتر یا اجاره دستگاه زردی نوزاد، در ھر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید، ما را خوشحال و مفتخر نموده اید!
جهت مشاوره پیشگیری از زردی نوزاد و مشاوره درمان زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.