دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد

طراحی و ساخت یک دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد کار بسیار پیچیده‌ای است. در این دستگاه‌ها از لامپ‌های دارای طول‌موج 480 نانومتر استفاده می‌شود. به‌علاوه از لامپ‌های ضد حرارت نیز در دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد استفاده می‌شود. طراحی این لامپ‌ها به گونه ایست که هیچ گونه آسیبی به نوزادان در طول درمان وارد نمی شود. باید توجه داشته باشید که استفاده از لامپ های فلورسنت هیچ نقشی در درمان زردی نوزاد ندارد. با این وجود انواع لامپ مورد استفاده در دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی نوزادان قابل اعتماد می باشد و در درمان زردی بسیار موثر عمل می کند.
از این رو بهترین روش استفاده از دستگاه زردی نوزاد می باشد. به علاوه اجاره دستگاه فتوتراپی مقرون به صرفه تر از خرید آن می باشد. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که با اجاره دستگاه ضد زردی بهترین روش ها را برای درمان زردی نوزاد خود انتخاب نمایید.

خطرات استفاده از لامپ مهمتابی بجای استفاده از دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد:

باید توجه نمایید که لامپ‌های مهتابی برای مصارف پزشکی تولید نمی‌شوند.
حال‌آنکه لامپ دستگاه فتوتراپی منحصراً برای درمان زردی نوزاد طراحی و تولید می‌گردد.
به‌علاوه لامپ مهتابی گرمای بالایی تولید می‌کند و این ممکن است برای نوزاد مضر باشد. زیرا احتمال گرمازدگی را بالا می‌برد و حتی ممکن است باعث سوختگی‌های خفیف روی پوست نوزاد گردد. طول‌موج نور ساطع‌شده از لامپ مهتابی برای دفع بیلی‌روبین اضافی خون مناسب نمی‌باشد بنابراین هرچقدر هم که مدت‌زمان استفاده از لامپ‌های مهتابی را افزایش دهیم باز هم نمی‌توانیم مطمئن باشیم که میزان بیلی‌روبین به حد نرمان خود بازگشته است یا خیر. این در حالی است که لامپ مورداستفاده در دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد دارای طول‌موج مناسب می‌باشد. به همین دلیل است که این لامپ‌ها می‌توانند با عملکرد مناسب خود بیلی‌روبین را کاهش داده
و آن را به سطح عادی و طبیعی خود بازگردانند.

عوارض استفاده از لامپ مهتابی:

سلامت نوزادان مهم‌ترین مسئله برای والدین می‌باشد.
ازاین‌رو ما به شما توصیه می‌کنیم که از لامپ مهتابی برای درمان زردی نوزادان استفاده ننمایید. یکی از عوارض استفاده از لامپ مهتابی شکستن آن است. اگر لامپ در اثر برخورد به نوزاد بشکند می‌تواند خطرات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که لامپ‌های مهتابی بدون برخورد نیز ممکن است بشکنند و ازآنجاکه بین نوزاد و لامپ هیچ‌گونه لایه و دیواره محافظتی قرار داده نشده است احتمال آسیب دیدن نوزاد بسیار بالا است.
استفاده از این لامپ‌ها همچنین باعث

  • تغییر دما
  • نوسان جریان
و بسیاری خطرات دیگر می‌شود.

مزیت‌های دستگاه‌های درمان زردی نوزادی

اگر به سلامت نوزاد خود فکر می‌کنید بهتر است به‌جای استفاده از لامپ‌های مهتابی خطرآفرین و با کمترین فایده به دنبال راهکار

  • مناسب , امن و بی‌خطر
  • و کاملاً علمی , اصولی و کاربردی
باشید که بیشترین بازدهی را در کمترین زمان به دنبال داشته باشد.
این روش همانا استفاده از دستگاه زردی نوزاد چه در بیمارستان و چه در منزل است. لامپ مورداستفاده در دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد به‌صورت کاملاً مناسب جاسازی‌شده است. بنابراین هیچ خطری نوزاد شما را تهدید نمی‌کند. ازاین‌رو استفاده از دستگاه زردی شکن برای درمان زردی نوزادی بهترین روش می‌باشد.

دستگاه فتوتراپی را از کجا تهیه کنم؟

اگر به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نوع دستگاه‌ها , بیماری زردی نوزادی و روش‌های درمان آن و نیز اطلاعاتی در مورد هزینه‌ها و قیمت دستگاه‌ها هستید کافیست با شرکت زردیران تماس بگیرید.
کلیه اطلاعات موردنیاز شما شامل
نوع و شدت زردی همراه با تست زردی در منزل
اجاره دستگاه زردی نوزادی متناسب با نوع زردی نوزادان شما
بهترین قیمت اجاره دستگاه‌های زردی نوزادی
مشاوره رایگان و اصولی و بدون واسطه در تمامی ساعات شبانه روز
و ...
در شرکت زردین بر تولیدکننده انواع دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادان , چشم‌بند و شورت ضد نور مخصوص ارائه می‌گردد.

تماس با زردایران

پشتیبانی ۲۴ ساعته زردایران همیشه گوش به زنگ است تا لحظه ای شما تنها نمانید! در هر ساعت از شبانه روز و با هر پرسشی که دارید با ما در تماس باشید. ما به خدمتگذاری افتخار می کنیم.

تماس با زردایران

ما را دنبال کنید