• دستگاه زردی شکن شامل یک بخش منبع نور و بخشی برای قرار دادن نوزاد زیر تابش نور است. برای آشنایی بیشتر با بخش های مختلف دستگاه زردی شکن متن زیر را بخوانید:
  دستگاه زردی شکن و بخش های مختلف آن
  دستگاه زردی شکن یا دستگاه ضد زردی نوزاد شامل بخش هایی است که استفاده از آن را برای والدین آسان تر می نماید این بخش ها کمک می کند تا بر اساس نوع و شدت زردی بتوانیم شدت نور , مدت زمان تابش نور , دمای محیط فتوتراپی و … را کنترل نماییم. ابتدا باید دستگاه زردی شکن را به برق شهری وصل کنیم. یک کلید برای روشن و خاموش کردن دستگاه یک کلید برای روشن کردن لامپ و منبع نور دستگاه زردی شکن یک کلید برای تنظیم شدت نور صفحه نمایش برای نشان دادن دما و سایر پارامتر های دستگاه منبع نور دستگاه شامل 4 , 6 یا 8 لامپ فتوتراپی تنظیم کننده های زاویه تابش نور روی نوزاد تخت نوزاد فن خنک کننده دستگاه تایمر دستگاه جهت استفاده از دستگاه زردی نوزاد بهتر است ابتدا کلیه بخش های دستگاه را بررسی کرده و از کارکرد درست آنها مطمئن شویم.
  ارتباط سزارین با نوع و شدت زردی
  همانطور که می دانیم زایمان سزارین امروزه به شدت رو به افزایش است. زردی نیز عارضه ای است که این روزها رواج زیادی در میان نوزادان تازه متولد شده داشته است از این رو به نظر می رسد که نوع زایمان ممکن است روی شدت زردی نوزاد اثر داشته باشد اما طی تحقیقات به عمل آمده نوع زایمان ارتباط معناداری با شدت زردی در نوزاد ندارد. و حتی گاهی در زایمان های طبیعی میزان بیلی روبین بیشتری دیده می شود. زردی به هر دلیلی که باشد بهترین روش درمان آن اجاره دستگاه فتوتراپی است. اجاره دستگاه زردی شکن نوزاد نیز یک روش بسیار مناسب و کم هزینه برای والدینی است که می خواهند زردی نوزادشان هر چه سریعتر درمان شود. جهت اجاره دستگاه زردی شکن نوزاد کافیست از مشاوره خدمات فتوتراپی مان استفاده نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *