• داروهای گیاهی در درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین شیوه های سنتی و طبیعی برای درمان بیماری های مختلف به دلیل نتایج خوبی که این داروها در درمان و تسکین درد دارند بسیار شیوع پیدا کرده است. این گیاهان عوارض داروهای شیمیایی و مدرن را نداشته و اگر به درستی مصرف شوند می توانند به خوبی از پس درمان بیماری برآیند.

  درمان گیاهی زردی نوزاد زیر نظر متخصص
  استفاده از درمان گیاهی زردی نوزاد به خصوص برای نوزادان، دارای حساسیت بیشتری است. زیرا نوزادان ممکن است واکنش ها و حساسیت هایی نسبت به این نوع داروها داشته باشند. توصیه اکید می شود از مصرف داروهای گیاهی به صورت خودسرانه به خصوص در مورد نوزادان پرهیز نمایید.
  درمان گیاهی زردی نوزاد باید زیر نظر متخصص طب سنتی انجام شود و هر گونه استفاده از داروهای گیاهی برای درمان بیماری در نوزادان به صورت خودسرانه ممکن است عواقب بدی به دنبال داشته باشد. تداخل دارویی یکی از مهم ترین عوارضی است که امکان دارد برای نوزاد رخ دهد.
  شما ممکن است برای درمان بیماری دیگر نوزاد از داروهای گیاهی یا شیمیایی استفاده کنید و درمان گیاهی زردی نوزاد به صورت خودسرانه ممکن است باعث اختلال در وضعیت سلامت نوزاد گردد.

  درمان گیاهی زردی نوزاد با شیرخشت و ترنجبین
  • ترنجبین

  • شیرخشت

  • کاسنی

  • لیموترش

  • شاه توت

  • آب میوه ها

  از جمله گیاهان موثر در درمان زردی هستند اما بهتر است با عوارض و نحوه صحیح استفاده آن ها آشنا باشیم و زیر نظر متخصص از آن ها استفاده کنیم. یکی از موثرترین روش های درمان گیاهی زردی نوزاد استفاده از شربت شیرخشت و ترنجبین است. این شربت می‌تواند در مدت زمانی بین 8 تا 10 روز زردی نوزاد را برطرف کند. برای تهیه این شربت گیاهی یك قاشق غذاخوری از ترنجبین را در یك لیوان آب جوش بریزید و اجازه دهید به مدت 5 دقیقه درون آب‌جوش خیس بخورد. پس از این مدت آن را صاف کرده و به آن یک قاشق چای‌خوری شیرخشت به آن اضافه کنید و آن را هم بزنید.

  این مخلوط را از صافی عبور دهید و از آن هر 2 ساعت یک بار، یک قاشق چای‌خوری به نوزادتان بدهید. درمان گیاهی زردی نوزاد تا زمانی که مدفوع نوزاد به رنگ زرد طلایی درآید، ادامه پیدا می کند. بنابراین باید در طول زمانی که به نوزادتان این شربت را می‌دهید، مدفوع و رنگ پوست او را حتما به دقت بررسی کنید. در این حالت باید مدفوع نوزاد زرد طلایی شود و از میزان زردی پوست او نیز کاسته شود.

  باز هم توصیه می کنیم برای درمان گیاهی زردی نوزاد حتما با متخصص طب سنتی مشورت نمایید.

  برای درمان می توانید از راهکار اجاره دستگاه فتوتراپی استفاده نمایید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *