• برای استفاده از روش فتوتراپی شما می توانید از راهکارهایی چون:
  خرید دستگاه زردی نوزاد
  اجاره دستگاه زردی نوزاد
  بستری نوزاد در بیمارستان
  درمان گیاهی زردی نوزاد
  استفاده نمایید.
  خرید دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی
  این دستگاه ها دارای قیمت هایی نسبتا بالا می باشند. این درحالی است که شما برای درمان زردی در بدن نوزادان نهایتا 3 روز به این دستگاه نیاز خواهید داشت. پس از درمان زردی این دستگاه دیگر هیچ استفاده ای برای شما نخواهد داشت. پس قطعا خرید دستگاه فتوتراپی نمی تواند روشی منطقی و درست باشد. پس بهتر است از آن صرفه نظر نمایید.
  بستری نمودن نوزادان در بیمارستان
  شما می توانید نوزاد خود را به بیمارستان منتقل نمایید و درمان را تحت نظارت پزشکان درمان را انجام دهید. در این روش مادر و نوزاد از یکدیگر جدا خواهند شد و فقط در هنگام شیر دادن، مادر قادر به دیدن نوزاد خود خواهد بود. شیردهی و کاهش زردی نوزاد ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. پس می توان با استفاده صحیح از روش شیردهی نیز به درمان زردی نوزاد کمک نماییم. از طرفی شما مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بالای بیمارستان نیز می باشید. به نظر این روش نیز نمی تواند بهترین روش درمانی باشد.
  اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل
  اجاره دستگاه زردی نوزاد به شما کمک می نماید تا :
  با قیمت مناسب
  رهایی از هزینه های سنگین بیمارستان
  عدم تحمل دوری از نوزاد
  درمان زردی نوزاد را به راحتی در منزل انجام دهید. قطعا روش فتوتراپی در منزل بهترین راه برای درمان زردی نوزاد شما خواهد بود.
  زرد ایران و خدمات فتوتراپی
  ارائه خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد از خدمات چندین ساله مان در شرکت زرد ایران می باشد. ما تولید کننده و وارد کننده اصلی دستگاه های زردی نوزاد در ایران می باشیم و با تکیه بر تخصص و تجربه مان توانسته ایم بهترین خدمات را ارائه نماییم. لازم به ذکر است که پرسنل ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه اطلاعات لازم به شما عزیزان می باشند.
  خدمات جانبی زردیران در اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون بصرفه
  اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون بصرفه تنها سرویس شرکت زردیران نیست. ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که تا کنون از دستگاه فتوتراپی ( دستگاه درمان زردی نوزاد ) استفاده نکرده اید یا حتی آن را از نزدیک هم ندیده باشید. ما برای شما آموزش های لازم را ارائه خواهیم داد و با اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون بصرفه شما را تنها نخواهیم گذاشت. بلکه کلیه مراحل نصب و راه اندازی دستگاه و نحوه استفاده از آن را برای شما انجام داده و شرح خواهیم داد. در هر ساعت از شبانه روز نیز آماده ایم تا سوالات شما را پاسخ گوییم. همچنین گارانتی طلایی اجاره دستگاه زردی نوزاد از دیگر خدمات ماست که به شما این فرصت را می دهد تا پس از سه روز مدت اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون بصرفه را به صورت رایگان تمدید نمایید و یا دستگاه قبلی را با دستگاه جدیدترین تعویض نمایید. • ارائه رایگان شورت و چشم بند ضد نور • جمع آوری دستگاه پس از پایان درمان • تست زردی در منزل با دستگاه بیلی چک بدون خونگیری • نصب دستگاه در منزل شما به صورت رایگان از دیگر خدمات جانبی اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون بصرفه ماست. جلب رضایت شما همواره ایده آل ترین هدف ماست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *