زردیران تولید کننده انواع دستگاه زردی نوزاد به همراه چشم بند ضد نور و شورت ضد نور در مراقبت از نوزاد هنگام استفاده از فتوتراپی برای درمان زردی می باشد. این محصولات ساخت شرکت زردیران است و تمامی استانداردهای لازم را از وزارت بهداشت دارا می باشد. علاوه بر این برچسب استاندارد ملی نیز روی تمامی این موارد نیز مشاهده می شود.

دستگاه زردی نوزاد

از مهم ترین محصولات شرکت زردیران دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی است. این شرکت انواع مدل های مختلف دستگاه زردی نوزاد را برای درمان زردی تولید می نماید. همچنین واردات دستگاه های فتوتراپی خارجی نیز توسط این شرکت از میان دستگاه های با کیفیت انجام می شود. از این رو این شرکت مجموعه گسترده‌ای از محصولات فتوتراپی و دستگاه زردی نوزاد را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما به عنوان والدین نوزادان مبتلا به زردی در انتخاب دستگاه زردی نوزاد هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. مدل های مختلف دستگاه زردی نوزاد زردیران را می توان شامل؛ دستگاه زردی نوزاد 4 ، 6 و 8 لامپه دستگاه زردی نوزاد دوگانه یا دوقلو و دستگاه فتوتراپی بدون نیاز به چشم بند مخصوص دانست.

چشم بند ضد نور

چشم بند ضد نور از دیگر محصولات تولید شده در شرکت زردیران است. چشم بند ضد نور ابزاری کاملا کارامد و موثر برای محافظت از چشمان نوزاد در حین فتوتراپی ( درمان زردی نوزاد ) است. همانطور که می دانیم نور فتوتراپی می تواند روی شبکیه چشم نوزاد اثر گذاشته و باعث آسیب رساندن به آن شود. از این رو زردیران با تولید انواع چشم بند ضد نور با مشخصات زیر درصدد است تا چشم نوزاد دلبند شما را در گزند آسیب اشعه های مضر در امان نگه دارد. مشخصات چشم بند ضد نور دارای بندهای قابل تنظیم برای دور سر نوزادان چشم بند ضد نور دو لایه برای محافظت بیشتر از چشمان نوزاد ضد حساسیت به دلیل ویژگی آنتی باکتریال بودن چشم بند ضد نور همچنین از دیگر مشخصات چشم بند ضد نور استفاده آسان و ساده آن برای والدین است.

شورت ضد نور

سومین محصول مهم و کارامد زردیران برای درمان زردی نوزادان شورت ضد نور است. نوزاد باید در حین فتوتراپی کاملا لخت باشد تا نور فتوتراپی به طور کامل به تمامی قسمت های مختلف بدن نوزاد بتابد. اما این اشعه ها می تواند روی دستگاه تناسلی نوزاد اثرات منفی داشته باشد و باعث عقیم شدن نوزاد در آینده گردد. از این رو توصیه می شود شورت ضد نور در هنگام قرار دادن نوزاد درون دستگاه فتوتراپی مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید نوزاد را پوشک کرده و سپس شورت ضد نور را روی پوشک به نوزاد بپوشانید. چشم بند ضد نور را نیز روی چشم های نوزاد قرار دهید و پیش از آن چشم های نوزاد را ببندید تا به پلک و چشم نوزاد آسیب وارد نشود. اکنون نوزاد شما آماده انجام فتوتراپی ( درمان زردی ) است. مشخصات شورت ضد نور شورت ضد نور دارای بندهای قابل تنظیم برای دور بدن نوزادان شورت ضد نور دو لایه برای محافظت بیشتر از نوزاد در برابر اشعه های مضر شورت ضد نور ضد حساسیت با ویژگی آنتی باکتریال مناسب پوست لطیف کودکان برای سفارش انواع دستگاه زردی نوزاد، شورت ضد نور و چشم بند ضد نور و نیز اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل با ما در زردیران تماس بگیرید. زردیران در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خود شورت ضد نور و چشم بند ضد نور را نیز ارائه می نماید و در این زمینه کلیه نگرانی های والدین را برطرف می کند. شورت ضد نور همچنین دارای کاربرد ساده و اسانی است.

توصیه های زردیران

کاربرد آسان و ساده محصولات ما باعث می شود تا والدین به راحتی با آموزش های پیش از فتوتراپی کنار آمده و به آسانی بتوانند از این تجهیزات برای سلامتی نوزادشان استفاده نمایند. سلامت نوزادان مهم ترین هدف ما در شرکت زردیران است و ما پیش از فکر کردن به منافع مادی خود، به سلامتی و درمان نوزادان می اندیشیم. توصیه می کنیم تمامی نکات ایمنی را در حین فتوتراپی نوزاد و استفاده از دستگاه زردی نوزاد به کار ببندید و از تمامی آنچه ما به شما پیشنهاد می کنیم اعم از چشم بند ضد نور و شورت ضد نور استفاده کنید تا هم زردی نوزاد شما در سریعترین زمان انجام شود و هم از عوارض محدود آن روز نوزادان پیشگیری گردد. گارانتی ارائه خدمات زرد ایران

شما عزیزان برای سفارش یا اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید به صورت شبانه روزی با شماره های 77585442-021 یا 09100160390 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *