اجاره

امتیاز دستگاه: 99% - 2 votes

99%

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم و حومه دستگاه فتوتراپی استریل و تمام اتومات ساخته شده توسط زرد ایران.
جهت درمان زردی نوزاد می توانید از کارشناسان حرفه ای ما مشاوره رایگان دریافت کنید.
با استفاده از دستگاه فتوتراپی زرد ایران کاهش بیلی روبین خون و رسیدن به عدد نرمال در مدت زمان 48 الی 72 ساعت صورت میگیرد ( که درمان زردی بوده است.)
سوابق کاری ما در تهران 13 سال مشغول به اجاره دستگاه زردی نوزاد وسابقه اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم هستیم.
ارائه چشمبند فتوتراپی رایگان همراه با ارسال دستگاه زردی درب منزل شما . دستگاه زردی نوزاد تولید زرد ایران بوده و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان است . به همراه اجاره دستگاه زردی نوزاد مشاوره پزشکی رایگان و پشتیبانی شبانه روزی جهت تسریع درمان زردی نوزاد در منزل را از ما دریافت کنید . امروزه 80% نوزادان به دنیا آمده دارای زردی هستند و توصیه ما به شما استفاده از دستگاه فتوتراپی استاندارد جهت کاهش بیلی روبین نوزاد است زرد ایران شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما جهت درمان زردی نوزاد دلبندتان هستند .

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.