اجاره

امتیاز دستگاه: 50% - 2 votes

50%

اجاره دستگاه زردی نوزاد ( فتوتراپی نوزاد) در رشت اجاره دستگاه زردی نوزاد در رشت با استفاده از دستگاه فتوتراپی و دارای لامپ ال ای دی فتوتراپی کیفیت vip
درمان زردی نوزاد امروزه امری بدیهی و راحت است.
شما می توانید با مشاوران ما تماس فوری بگیرید با توجه به سن نوزاد و عدد زردی دستگاه فتوتراپی مورد نیاز نوزادتان را انتخاب کنید و از قیمت اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد مطلع شوید .
فراموش نکنید دستگاه فتوتراپی ما دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده و این مجوز پشت دستگاه نصب است .
پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته کارشناس ما به تمامی سوالات شما در زمینه اجاره دستگاه زردی ، تضمین کیفیت و اهمیت ما برای درمان زردی نوزاد دلبندتان را گویاست.
برای اطمینان بیشتر می توانید ویدئو رضایت از درمان زردی نوزاد در رشت را مشاهده کنید.
دستگاه های فتوتراپی جهت درمان زردی نوزاد بکار میرود.
این روزها به علت وجود ویروس کرونا استفاده از دستگاه زردی استریل در منازل باب شده است.
تنها نکته ای که باید به هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد در رشت به آن توجه داشته باشید این است که دستگاه فتوتراپی دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان باشد ( که ما این برگه با مهر تایید را پشت همه دستگاه ها ثبت کرده ایم ) و تاییدیه بعدی اینکه دستگاه استریل و استاندارد باشد که فیلم تمامی این مراحل در سایت موجود است.
با ما تماس بگیرید و از خدمات ما جهت درمان زردی نوزاد بدون بازگشت بهره مند شوید و همچنین اطلاعات لازم جهت دستگاه کاهش زردی نوزاد را دریافت کنید.
زرد ایران سراسر ایران شعبه فعال دارد.
شما عزیزان می توانید جهت کاهش زردی نوزادتان واطلاع از قیمت اجاره دستگاه در رشت با همکاران ما به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید.
دستگاه درمان زردی نوزاد در رشت تولید شرکت زرد ایران و دارای 6 لامپ led است.
با 3سال سابقه در رشت و درمان بیش از 1000 نوزاد در شهر شما
همچنین می توانید با 118 تهران تماس بگیرید و با عبارت اجاره دستگاه زردی نوزاد شماره دفتر مرکزی مارا دریافت کنید .
عزیزانی که قصد خرید دستگاه فتوتراپی در رشت را دارند با تلفن دفتر مرکزی تماس بگیرند.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.