اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

دستگاه درمان زردی نوزاد در دماوند نوزادتون زردی داره؟ نمیدونید از کجا دستگاه زردی تهیه کنید؟/br> زرد ایران با 14 سال سابقه در زمینه درمان زردی نوزاد و تولید انواع دستگاه فتوتراپی آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی است./br> با اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما یک چشمبند فتوتراپی از ما دریافت کنید./br> جهت درمان زردی نوزاد در دماوند با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید و از خدمات رایگان ما بهره مند شوید./br> دستگاه کاهش زردی یا همان دستگاه فتوتراپی استاندارد دارای تاییدیه وزارت بهداشت است و دارای سیستم تهویه و قطع خودکار است . که زرد ایران تمامی این خدمات را ارائه داده است./br> جهت اطمینان از درمان زردی نوزاد در منزل می توانید فیلم رضایت از درمان زردی نوزاد را تماشا کنید./br> برخی از خصوصیات دستگاه فتوتراپی در دماوند و حومه :
آموزش توسط پزشک
دارای مجوز وزارت بهداشت جهت اجاره دستگاه زردی
برد تخصصی در زمینه ی کاهش زردی به صورت پلکانی
تمام اتومات
گارانتی طلایی ما: تا پایان درمان زردی نوزاد شما دستگاه فتوتراپی در خدمت شماست.
زردایران سراسر ایران
تضمین شما سابقه درخشان ما در زمینه ی درمان زردی نوزاد در دماوند و رضایتمندی مراجعه کنندگان

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.