اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دستگاه فتوتراپی خانگی

مقالات

امتیاز مطلب: 72.8% - 5 votes

73%

دستگاه فتوتراپی خانگی طراحی و تولید شد تا جایگزین امن و ایمن برای فتوتراپی بیمارستانی باشد. این دستگاه برای درمان نوزادانی که مبتلا به زردی شده اند به کار می رود. با ما همراه باشید تا در مورد آنچه باید از فتوتراپی در منزل بدانید آگاهی پیدا کنید.

آنچه باید بدانید


فتوتراپی یک روش درمان توسط نور برای درمان زردی نوزاد است.
زرد شدن سفیدی چشم و پوست نوزاد نشانه زردی نوزاد شما است.
این زردی توسط بیلی روبین بیش از حد در خون ایجاد می شود. بیلی روبین ماده ای زرد یافت شده در گلبول های قرمز است. هنگامی که بدن گلبول های قرمز خون را تجزیه می کند بیلی روبین آزاد می شود. بیلی روبین معمولا بدن را از طریق حرکت در روده ها می پیماید.
زردی اتفاق می افتد زیرا بدن نوزاد شما سلول های خونی را به درستی تجزیه می کند اما نمی تواند بیلی روبین را حذف کند. نور مورد استفاده در فتوتراپی به بدن نوزاد شما کمک می کند تا بیلی روبین اضافی را از بین ببرد. فتوتراپی ممکن است در خانه انجام شود. که این کار توسط دستگاه فتوتراپی خانگی انجام می شود. اگر زردی شدید باشد نوزاد شما ممکن است نیاز به فتوتراپی در بیمارستان داشته باشد.

دستگاه فتوتراپی خانگی:


دستگاه فتوتراپی خانگی به خانه شما انتقال داده می شود.
شما آموزش خواهید یافت که چگونه از دستگاه فتوتراپی خانگی استفاده کنید.
یک متخصص مراقبت های بهداشتی، آزمایش خون را بر روی نوزاد شما انجام می دهد تا سطح بیلی روبین در خون نوزاد شما را بررسی کند. هنگامی که سطح بیلی روبین به اندازه ای است که نیازمند درمان است، از دستگاه فتوتراپی استفاده می شود.
و زمانی که سطح بیلی روبین به اندازه کافی پایین آمده باشد لامپ فتوتراپی را می توان خاموش کرد. برای بررسی و تشخیص نهایی میزان بیلی روبین، آزمایش خون دیگری در 24 ساعت آینده انجام خواهد شد. اگر سطح بیلی روبین به اندازه کافی پایین باشد، درمان نوزاد شما تمام خواهد شد. دستگاه فتوتراپی خانگی از خانه شما خارج می شود. تخصص کودکان در مورد اینکه نوزاد شما چند ساعت در روز نیاز به انجام فتوتراپی دارد به شما توضیح خواهد داد.
موارد زیر کمک می کند که نوزاد شما در طول درمان ایمن و گرم باقی بماند:

نکات مهم در هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی


اتاق را گرم نگه دارید.
دمای اتاق نوزاد شما باید بین 68 تا 75 درجه فارنهایت (20 درجه تا 24 درجه سانتیگراد) باشد. بستن پنجره ها و درها برای گرم شدن اتاق کفایت می کند.
اطمینان حاصل کنید که بستر نوزاد شما خشک است.
این کار به او کمک می کند تا گرم شود.
دستگاه فتوتراپی خانگی را روشن کنید.
این چراغ ها نور لازم برای درمان زردی نوزاد را فراهم می کنند. چراغ های دستگاه فتوتراپی خانگی ممکن است ال ای دی یا فلورسنت باشد.
نوزاد را لخت کنید به غیر از پوشک او که باید حتما خشک باشد.
پوششی مناسب مثل چشم بند را روی چشم نوزاد تان قرار دهید.
این کار چشمان نوزاد شما را از نور محافظت می کند.
نوزاد خود را زیر چراغ دستگاه فتوتراپی خانگی قرار دهید.
موقعیت نوزادتان را هر 1 تا 2 ساعت تغییر دهید. این کار باعث می شود تا همه قسمت های پوست نوزاد در معرض نور چراغ دستگاه فتوتراپی خانگی قرار بگیرد. و باعث می شود تا بیلی روبین با سرعت بالا تری کاهش پیدا کند. در مورد بهترین شیوه ها برای قرار دادن نوزاد در زیر دستگاه فتوتراپی خانگی می توانید با ما در شرکت زردیران تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید.
نوزاد شما باید در طول انجام فتوتراپی کاملا راحت و آرام باشد.
می توانید نوزاد را ماساژ دهید.
با او حرف بزنید
و هر 4 ساعت یکبار نوزاد را از دستگاه خارج کرده و در آغوش بگیرید و شیر دهید.

دستورالعمل ها:


در اینجا دستورالعمل هایی برای زمانی که نوزاد شما مبتلا به زردی شده است ارائه خواهیم داد. در صورتی که هر یک از علائم را در نوزاد خود مشاهده نمودید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک متخصص مراجعه نمایید. همچنین در زمانی که شما از دستگاه فتوتراپی خانگی استفاده می کنید کاملا مراقب باشید. استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی به این معنی نیست که شما از مراجعه به پزشک معاف هستید. به این علائم توجه نمایید.

کاملا مراقب باشید اگر:


نوزاد شما بیش از 30 دقیقه در معرض تب بالای 100.4 درجه فارنهایت (38 درجه سانتیگراد) قرار دارد.
شما نمی توانید درجه حرارت بدن نوزاد خود را به بالاتر از 96 درجه فارنهایت (35.6 درجه سانتیگراد) پس از 30 دقیقه افزایش دهید.
نوزاد شما مشکل تغذیه ای دارد و یا او نمی تواند به طور کلی خوب تغذیه کند.
نوزاد شما شروع به استفراغ شدید می کند، و استفراغ او زرد رنگ است.
نوزاد شما سخت از خواب بیدار می شود.

با پزشک متخصص کودکات تماس بگیرید اگر:


زردی نوزاد شما بدتر می شود
زردی نوزاد شما تا 14 روزگی نوزاد هنوز از بین نرفته است.
شما فکر می کنید که نوزاد شما به اندازه کافی از شیر مادر تغذیه نمی کند و یا وزنش کم است.
نوزاد شما شیر یا نوشیدنی دیگر را نمی خورد.
نوزاد شما رنگ زرد و پیچش روده دارد.
شما در مورد وضعیت یا مراقبت از نوزاد تان سوال یا نگرانی دارید.
در زمان استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی هر سوال یا نگرانی که داشتید
فورا با پزشک متخصص تان در میان بگذارید.

سوالات خود را پیگیری کنید:


سوالات خود را بنویسید
تا به یاد داشته باشید تا هنگامی که به پزشک متخصص مراجعه می کنید و یا با او تماس می گیرد بتوانید تمامی سوالات خود در زمینه درمان زردی نوزاد و یا دستگاه فتوتراپی خانگی را بپرسید.
اطلاعات فوق تنها یک جنبه کمک آموزشی دارد.
این به عنوان توصیه های پزشکی برای شرایط مختلف و روش های فردی در نظر گرفته نشده است. قبل از پیروی از هر روش پزشکی، به پزشک یا پرستار خود بگویید که آیا این کار برای نوزاد شما خطری به دنبال ندارد و مفید هست یا نه. اگر از دستگاه فتوتراپی خانگی استفاده می کنید به یاد داشته باشید که کوچکترین مسائل را از پزشک یا متخصص یا مسئول دستگاه فتوتراپی خانگی سوال نمایید.
اگر برای اجاره دستگاه زردی نوزا خانگی نیاز به کمک دارید می توانید با ما در تماس باشید.