اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان

مقالات

امتیاز مطلب: 97.5% - 2 votes

98%

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان تمامی نیازهای والدین در زمینه درمان زردی نوزاد را برآورده می کند.

زردی در نوزادان امری شایع است و لزوم استفاده از خدمات درمانی برای در امان بودن از خطرات عدم درمان به موقع و سلامت نوزاد بسیار مهم است. برای درمان زردی می توان نوزاد را در بیمارستان بستری نمود و یا اینکه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل درمان نوزاد را ادامه داد.

بر اساس آنچه پزشک متخصص تان تشخیص می دهد شما اجازه دارید تا روش درمان زردی نوزاد خود را انتخاب نمایید. اگر برای درمان زردی نوزاد از روش دوم یعنی اجاره دستگاه فتوتراپی ( دستگاه زردی نوزاد ) استفاده می کنید، می توانید از خدمات و سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان در طی طول درمان بهره مند شوید.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان شامل خدماتی است که شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی ( درمان زردی نوزاد ) به شما ارائه می نماید. این شرکت در طی طول درمان زردی نوزاد علاوه بر اجاره دستگاه زردی نوزاد باید بتواند خدماتی اعم از:
• تست زردی نوزاد
• مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع دستگاه فتوتراپی
• نصب و راه اندازی رایگان دستگاه
• آموزش استفاده از دستگاه
• ارسال رایگان
• پوشش دهی کامل مناطق مختلف
• پیگیری مسئولانه در طول درمان
• پشتیبانی شبانه روزی به صورت حضوری و تلفنی
درمان زردی با کمترین هزینه
• و ...
را ارائه نماید.

برای درمان زردی نوزاد خود اگر به دنبال سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل هستید توصیه می کنیم حتما از شرکتی خدمات بگیرید که تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده نموده و بتواند پاسخگوی سوالات شما نیز باشد.
در این جا به توضیح برخی از خدمات ضروری در شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان می پردازیم.

تعیین دقیق عدد زردی نوزاد

انتخاب دستگاه فتوتراپی (دستگاه درمان زردی ) برای درمان زردی بسته به نوع و درجه زردی نوزاد دارد.
بدون در نظر گرفتن علت زردی و عدد زردی نمی توان دستگاه مناسبی برای درمان زردی نوزاد انتخاب کرد و انتخاب نامناسب دستگاه فتوتراپی نیز جز اتلاف وقت و انرژی و هزینه هیچ نتیجه دیگری به دنبال ندارد.
اگر قصد دارید مناسب ترین دستگاه را برای درمان زردی نوزاد داشته باشید بهتر است نسبت به تشخیص و تعیین نوع زردی و درجه آن زودتر اقدام نمایید. اگر زردی نوزاد شما توسط پزشک متخصص تایید شده است، شما می توانید با تماس با شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان نوع و درجه زردی را بیان کرده و شرکت با توجه به این اطلاعات به شما دستگاه مناسب را ارائه می کند.

اگر در تعیین دقیق زردی با مشکل مواجه هستید می توانید از شرکت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان درخواست تست زردی نمایید. این شرکت ها از دستگاه بیلی روبین متر برای این کار استفاده می کنند.

مزایای تست زردی با دستگاه بیلی روبین متر

دستگاه بیلی روبین متر دستگاهی برای تعیین دقیق عدد زردی است. این دستگاه نیازی به نمونه گیری از خون ندارد و والدین لزومی ندارد اصلا نگران آسیب و درد نوزاد دلبندشان باشند؛ زیرا این دستگاه تنها با قرار گرفتن روی پیشانی نوزاد و از طریق تماس پوستی می تواند درجه زردی را نشان دهد. از نوزاد به همان صورت که در آغوش شماست تست زردی گرفته می شود و در کمتر از یک دقیقه نتیجه به شما اعلام می گردد. تست زردی یکی از مهم ترین خدمات در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان است.

مشاوره رایگان در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان

مشاوره رایگان از مهم ترین خدمات در شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد است. سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان بدون مشاوره و کسب اطلاعات توسط شرکت نمی تواند به خوبی انجام شود. از این رو شرکت اطلاعات در مورد سن نوزاد و وزن وی از شما می پرسد و پس از تشخیص عدد زردی و میزان بیلی روبین موجود در خون نوزاد دستگاه مناسب را برای درمان ارائه می نماید. شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان موظف است هر گونه سوال شما در زمینه نحوه نصب، استفاده، عیب یابی و ... را بدون ابهام پاسخ دهد.
اگر با شرکتی تماس گرفتید و بدون گرفتن اطلاعات لازم به شما اقدام به اجاره دستگاه زردی نمود باید بدانید که این شرکت هیچ گونه تخصصی در زمینه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان ندارد و تنها به منافع مادی خود فکر می کند.

ارائه آموزش ها و حمایت های لازم

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان باید همراه با آموزش های لازم در زمینه:
• نصب دستگاه و راه اندازی آن
• روش استفاده از دستگاه و روش کار آن
• بهترین شرایط برای استفاده و نصب دستگاه
• جمع آوری دستگاه پس از اتمام دوره درمان
باشد.

همچنین در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر یا عیب یابی داشته باشد شرکت موظف است هر چه سریعتر نسبت به این کار اقدام کرده و در صورت لزوم دستگاه تعویض شود. شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان همچنین وظیفه دارد پیش از اجاره دستگاه به مشتری از سالم بودن دستگاه , کارکرد لامپ فتوتراپی و بی نقص بودن آن مطمئن شود و هر گونه اهمال در این زمینه می تواند منجر به آسیب به نوزاد گردد.

قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی به صورت روزانه محاسبه می شود.
به این ترتیب که شما به عنوان مثال به دستگاه زردی نوزاد برای مدت سه شب نیاز دارید و هزینه هر شب اجاره دستگاه نیز بر حسب نرخ شرکت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان ارائه می شود. شرکت های زیادی اقدام به اجاره دستگاه های بی کیفیت اما با قیمت بسیار ارزان می نمایند؛ دقت کنید که فریب چنین شرکت هایی را نخورید و قبل از استفاده از سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان حتما از کیفیت دستگاه و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان زردیران

اگر به دنبال یک شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان هستید که تمامی شرایط مورد نیاز شما را داشته باشد و علاوه بر کیفیت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان قیمت های بسیار مناسبی نیز ارائه نماید می توانید با شرکت زردیران تماس بگیرید. گارانتی در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان یکی از مهم ترین خدمات در این شرکت است.
این گارانتی به شما اجازه می دهد تا مطمئن شوید که زردی نوزاد در کمتر از سه روز درمان می شود و در صورت عدم درمان ظرف سه روز شما می توانید مدت سرویس اجاره دستگاه زردی را تا ده روز به رایگان تمدید نمایید.
برای استفاده از سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان کافیست با ما تماس بگیرید.