اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره دستگاه فتوتراپی و لزوم درمان

مقالات

امتیاز مطلب: 97.5% - 2 votes

98%

اجاره دستگاه فتوتراپی از خدمات تخصصی در زردیران است. همانطور که می دانیم بررسی و درمان زود هنگام زردی نوزادان می تواند از بروز عوارض جبران ناپذیری روی نوزاد جلوگیری کند.

از جمله عوارض ناشی از عدم درمان زردی می توان به:
• فلج مغزی
• عقب ماندگی ذهنی
• حملات صرعی
• اشکال در تعادل حرکتی
• ناهنجاری های دندانی و ناشنوایی
اشاره کرد.

بروز این عوارض قابل درمان نیستند و می تواند برای همیشه سلامت نوزاد و زندگی عادی وی را در آینده با مشکلات متعدد مواجه نماید. پس بهتر است با ظهور اولین نشانه های زردی در نوزاد ، بدون تعلل باید به پزشک متخصص مراجعه نمود.

نشانه های زردی در نوزاد و روشهای درمان

زردی ابتدا از صورت نوزاد شروع شده و هنگامی که سطح بیلی روبین درخون بالا رفت ، به شکم و پاها نیز سرایت پیدا می کند. درمان زردی بر اساس سطح بیلی روبین خون متفاوت است.
به طور کلی راه های درمان زردی عبارتند از:
• شیردهی مکرر
فتوتراپی یا نوردرمانی
• تعویض خون

نوزادانی که به خوبی با شیر مادر تغذیه نشوند، بیلی روبین از بدنشان دفع نمی شود. بیلی روبین اضافی روی پوست تجمع می کند و نوزاد دچار تب می شود. با شیر دهی مکرر می توان از پیشرفت زردی جلوگیری نمود.

فتوتراپی رایج ترین شیوه درمان برای کاهش سطح بیلی روبین در نوزادان است. نور می تواند شکل و ساختار مولکل های بیلی روبین را تغییر دهد. این باعث می شود بیلی روبین زیر پوست بشکند و از خون و پوست نوزاد جدا شده و دفع گردد. اجاره دستگاه فتوتراپی امروزه رایج ترین و ارزان ترین شیوه درمان زردی است. تعویض خون نیز در مواردی که زردی شدید است و درمان با فتوتراپی مؤثر نباشد یا به عبارتی سطح بیلی روبین خون خیلی بالا رفته باشد، به کار می آید.

اجاره دستگاه فتوتراپی و کاهش قطعی بیلی روبین

اجاره دستگاه فتوتراپی از معمول ترین روش های درمان زردی است که در اکثر مواقع از طرف پزشک متخصص پیشنهاد می شود به جز در مواردی که زردی خیلی حاد باشد و میزان بیلی روبین در خون بسیار بالا باشد که برای درمان آن همانطور که گفته شد از روش تعویض خون استفاده می شود.

برای کاهش هزینه های درمان زردی می توان از اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل استفاده کرد. با اجاره دستگاه فتوتراپی می توانید درمان را در منزل ادامه دهید و نیازی نیست که حتما او را در بیمارستان بستری کنید. این از نظر اقتصادی و همینطور روانی برای خانواده ها بسیار مناسب تر است. اجاره دستگاه فتوتراپی در انواع مختلف صورت می گیرد. زردیران در اجاره دستگاه فتوتراپی از میان دستگاه های تولید شده داخل و خارج فعالیت می کند.

اجاره دستگاه فتوتراپی از خدمات مهم در شرکت زردیران است.
برای اجاره دستگاه فتوتراپی و درمان زردی نوزادتان تنها کافیست تماس بگیرید.