اجاره دستگاه زردی

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 98.5% - 2 votes

99%

اجاره دستگاه زردی در حال حاضر روشی بسیار موثر برای درمان زردی نوزاد است. این روش بسیار کم هزینه است و از نظر اقتصادی و مالی تواند کمک بزرگی برای خانواده ها باشد. اجاره دستگاه زردی در منزل روند درمانی را ادامه می دهد و نیازی نیست با این کار نوزاد را در بیمارستان بستری کنید.

اجاره دستگاه زردی و درمان فوری نوزاد

فتوتراپی از روش های مهم در درمان زردی در نوزادان است این روش هم در بیمارستان و هم در منزل قابل انجام است.
به این ترتیب که نوزاد تحت تابش نور با طول موج مناسب قرار می گیرد به این منظور اجاره دستگاه زردی توسط شرکت زردیران با گارانتی اجاره دستگاه ارائه می شود. اجاره دستگاه زردی یا فتوتراپی در منزل یکی از بهترین , آسان ترین و قطعی ترین روش های درمان زردی است. زردی و عوامل تشدید کننده زردی در نوزاد هر چه باشد.
فتوتراپی برای درمان راهی بسیار سریع و زودبازده است. تنها کافیست از یک دستگاه فتوتراپی استاندارد و متناسب با نوع زردی نوزاد برای اجاره دستگاه زردی استفاده شود.

چه عواملی باعث تشدید زردی می شوند؟

مهم ترین عوامل تشدید کننده زردی در نوزاد چهار عامل اصلی زیر است:
• کم کاری آنزیم گلوکز 6 فسفات دهیدروژناز در کبد
• ناسازگاری گروه خونی مادر و نوزاد
• عفونت‌های نوزادی
• اختلالات تیروئید
زردی ناشی از شیر مادر
صرف نظر از عامل ایجاد کننده زردی در نوزاد بهترین روش درمان استفاده از فتوتراپی است. فتوتراپی یا نوردرمانی اساس کار دستگاه های زردی نوزاد است که امروزه انواع مختلف آن طراحی و تولید می شود.

دستگاه های فتوتراپی با لامپ LED از نوع دستگاه های جدیدی است که کارایی بالا و کاربردی بسیار ساده تر از لامپ های فلوئورسنت دارند. زردیران از شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه زردی نوزاد و نیز از وارد کنندگان بنام جدیدترین دستگاه های فتوتراپی خارجی است. کافیست جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.