اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

فتوتراپی یا نوردرمانی

مقالات

امتیاز مطلب: 98% - 2 votes

98%

فتوتراپی یا نوردرمانی از روشهای موثر و مهم در درمان زردی نوزاد است.
زردی نوزاد از بیماری هایی است که در میان نوزادانی که تازه متولد می شوند شیوع رو به رشدی داشته است. زردی به خودی خود خطرناک نیست اما عوارض عدم درمان به موقع آن می تواند خطراتی برای نوزاد داشته باشد.

از این رو بسیار مهم است که زردی نوزاد هر چه سریعتر درمان شود.
زردی دو نوع مختلف دارد که شامل:
1. زردی فیزیولوژیک
2. زردی پاتولوژیک
می باشد.

زردی فیزیولوژیک نیاز به درمان خاصی ندارد و در اغلب موارد خود به خود از بین می رود و درمان می شود. اما زردی پاتولوژیک که خود را در 24 ساعت اول تولد نوزاد نشان می دهد نیاز به درمان فوری و موثر دارد.
ناسازگاری های خونی میان مادر و نوزاد از مهم ترین علل زردی پاتولوژیک است.

فتوتراپی یا نوردرمانی و درمان زردی نوزاد

از مهم ترین و موثرترین روش های درمان زردی در نوزادان فتوتراپی یا نوردرمانی است. به این ترتیب که نور مناسبی به سطح پوست نوزاد تابانده می شود. این نور به سراسر بدن نوزاد می تابد به جز چشم ها و اندام تناسلی نوزاد که با چشم بند و شورت ضد نور مخصوص پوشانده می شود.
نور توسط پوست و خون نوزاد جذب می شود و منجر به تغییر شکل بیلی روبین می شود. با استفاده از فتوتراپی یا نوردرمانی، بیلی روبین که عامل زرد شدن رنگ پوست است و ازدیاد آن منجر به بروز زردی می شود با جذب نور شکسته شده و به مواد بی ضرر تبدیل می شود. اثر فتوتراپی یا نوردرمانی در درمان زردی نوزاد کاهش قابل توجه و بسیار سریع بیلی روبین در خون نوزاد است.

با کاهش بیلی روبین در خون زردی نوزاد نیز درمان می گردد. همچنین اثر مهم دیگری که فتوتراپی یا نوردرمانی دارد، کاهش نیاز به تعویض خون نوزاد است. عوارض فتوتراپی یا نوردرمانی نسبت به تعویض خون بسیار ناچیز است و کاهش تعویض خون می تواند عوارض ناشی از آن را نیز کاهش دهد که برای سلامتی نوزاد تازه متولد شده بسیار حیاتی است.
استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا فتوتراپی یکی از نمودهای نوردرمانی است.
اجاره دستگاه فتوتراپی یا نوردرمانی نیز یک روش بسیار ارزان قیمت و موثر برای درمان زردی است.