شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

درمان گیاهی زردی نوزاد

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 46% - 9 votes

46%

درمان گیاهی زردی نوزاد یکی از روش های درمان زردی نوزاد است.
درمان گیاهی زردی نوزاد به دلیل آنکه خطر و عارضه ای برای نوزاد به دنبال ندارد، باعث شده است تا بسیاری از خانواده ها برای درمان زردی نوزاد خود از این گونه روش ها استفاده نمایند.
داروهای گیاهی در درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین شیوه های سنتی و طبیعی برای درمان بیماری های مختلف به دلیل نتایج خوبی که این داروها در درمان و تسکین درد دارند بسیار شیوع پیدا کرده است. این گیاهان عوارض داروهای شیمیایی و مدرن را نداشته و اگر به درستی مصرف شوند می توانند به خوبی از پس درمان بیماری برآیند.

درمان گیاهی زردی نوزاد زیر نظر متخصص


استفاده از درمان گیاهی زردی نوزاد به خصوص برای نوزادان، دارای حساسیت بیشتری است. زیرا نوزادان ممکن است واکنش ها و حساسیت هایی نسبت به این نوع داروها داشته باشند. توصیه اکید می شود از مصرف داروهای گیاهی به صورت خودسرانه به خصوص در مورد نوزادان پرهیز نمایید.
درمان گیاهی زردی نوزاد باید زیر نظر متخصص طب سنتی انجام شود و هر گونه استفاده از داروهای گیاهی برای درمان بیماری در نوزادان به صورت خودسرانه ممکن است عواقب بدی به دنبال داشته باشد. تداخل دارویی یکی از مهم ترین عوارضی است که امکان دارد برای نوزاد رخ دهد.
شما ممکن است برای درمان بیماری دیگر نوزاد از داروهای گیاهی یا شیمیایی استفاده کنید و درمان گیاهی زردی نوزاد به صورت خودسرانه ممکن است باعث اختلال در وضعیت سلامت نوزاد گردد.

درمان گیاهی زردی نوزاد با شیرخشت و ترنجبین


• ترنجبین
• شیرخشت
• کاسنی
• لیموترش
• شاه توت
• آب میوه ها
از جمله گیاهان موثر در درمان زردی هستند اما بهتر است با عوارض و نحوه صحیح استفاده آن ها آشنا باشیم و زیر نظر متخصص از آن ها استفاده کنیم. یکی از موثرترین روش های درمان گیاهی زردی نوزاد استفاده از شربت شیرخشت و ترنجبین است. این شربت می‌تواند در مدت زمانی بین 8 تا 10 روز زردی نوزاد را برطرف کند. برای تهیه این شربت گیاهی یك قاشق غذاخوری از ترنجبین را در یك لیوان آب جوش بریزید و اجازه دهید به مدت 5 دقیقه درون آب‌جوش خیس بخورد. پس از این مدت آن را صاف کرده و به آن یک قاشق چای‌خوری شیرخشت به آن اضافه کنید و آن را هم بزنید.
این مخلوط را از صافی عبور دهید و از آن هر 2 ساعت یک بار، یک قاشق چای‌خوری به نوزادتان بدهید. درمان گیاهی زردی نوزاد تا زمانی که مدفوع نوزاد به رنگ زرد طلایی درآید، ادامه پیدا می کند. بنابراین باید در طول زمانی که به نوزادتان این شربت را می‌دهید، مدفوع و رنگ پوست او را حتما به دقت بررسی کنید. در این حالت باید مدفوع نوزاد زرد طلایی شود و از میزان زردی پوست او نیز کاسته شود.
باز هم توصیه می کنیم برای درمان گیاهی زردی نوزاد حتما با متخصص طب سنتی مشورت نمایید.
برای درمان می توانید از راهکار اجاره دستگاه فتوتراپی استفاده نمایید

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.