شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

روشھای سنتی یا روش ھای جدید؟

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 100% - 1 votes

100%

در گذشته مردم بر این باور بودند که نور لامپ مهتابی، شیر خشت و ترنجبین می تواند زردی نوزاد را کاملا برطرف نماید. ولی امروزه با ریشه یابی مشکل، آزمایشات گوناگون و پیشرفت همه جانبه علم و تکنولوژی، بر این باوریم که روش های سنتی درمان زردی نوزاد قابل اتکا نبوده و توجیه عملی ندارد.

برای مثال تغذیه نوزاد با شیر مادر و افزایش دفع ادرار توسط نوزاد عاملی است که درمان زردی نوزاد را باعث می شود. حال آنکه ترنجبین و شیرخشت بیشتر سبب دفع مدفوع شده و آن چنان که باید و شاید در درمان زردی نوزاد تاثیری ندارد. برای همین است که توصیه می شود جهت درمان زردی نوزاد حتما به پزشک متخصص مراجعه گردد و از راه کارهای عملی بهره گیری شود.

درمان زردی نوزاد با فتوتراپی یا روشهای سنتی

یکی از روش های درمان زردی نوزاد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پیشرفت های علم پزشکی اجاره دستگاه زردی نوزاد است.
امروزه دستگاه های فتوتراپی در انواع مختلفی ساخته می شود که در درمان زردی های مختلف به کار می رود. فتوتراپی به معنی نوردرمانی است. یعنی در این دستگاه ها از نور برای درمان زردی استفاده می شود.
در سراسر جهان پس از تشخیص زردی نوزاد توسط پزشک دستگاه فتوتراپی تجویز می شود. نوع فتوتراپی به نوع و درجه زردی نوزاد بستگی دارد. شدت نور تابیده شده در دستگاه زردی نوزاد متفاوت است. این نور می تواند در گستره نور مرئی انتخاب شود و شدت آن نیز بسته به درجه زردی نوزاد انتخاب می شود.

درمان زردی نوزاد با لامپ مهتابی نمونه ای اولیه از استفاده از نور در درمان زردی نوزاد است.
اما لامپ های مهتابی خطرات خاص خود را برای نوزاد به همراه دارد.
نور لامپ های مهتابی بسیار بیشتر از سایر نورهاست اما این لامپ ها نیز بخشی از انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل می کنند. گرمای زیادی نکته ای منفی در درمان زردی نوزاد است. زیرا باعث گرمازدگی نوزاد می شود. شکستن لامپ از دیگر نکاتی است که در هنگام کار با لامپ های مهتابی باید به آن توجه نمود. در صورتی که دستگاه های فتوتراپی ( دستگاه درمان زردی نوزاد ) هیچ گونه عوارضی برای نوزاد به دنبال ندارد. فاصله لامپ این دستگاه تا نوزاد نیز کاملا قابل تنظیم است.

جهت درمان زردی تماس بگیرید. مشاوره خدمات فتوتراپی را به صورت رایگان ارائه می نماییم.
درمان زردی نوزاد با استفاده از روشهای فتوتراپی و دستگاه زردی نوزاد بهترین و موثرترین روش درمان زردی نوزاد با هزینه بسیار مناسب است.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.