شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 100% - 2 votes

100%

ارائه گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد برای والدین دارای اهمیت بسیاری است. در زرد ایران به این موضوع اهمیت بسیار داده ایم و برای اولین بار در ارائه خدمات فتوتراپی، گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد را ارائه می نماییم.

خدمات نصب و جمع آوری و گارانتی دستگاه

لازم به ذکر است طی سالیان بسیاری که خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد را به مشتریان خود ارائه نموده ایم، به لطف خداوند متعال هرگز نیازی به استفاده از گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد پیش نیامده است و کلیه نوزادان تحت مراقبت مان روال درمان زردی را به خوبی طی نموده و مشکل آنها به طور کامل در دوره تعیین شده رفع شده است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد چهار بعدی

دستورالعمل ها و نکات مهم فتوتراپی

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد

شرکت زردیران با وجود رعایت تمامی فاکتورها در ساخت دستگاه زردی نوزاد و ارائه بی نقص سرویس های درمان زردی نوزاد، نسبت به ارائه گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز اقدام نموده است.
ما در شرکت زردیران برای اطمینان بیشتر والدین و آسودگی خاطر ایشان گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد را معرفی کرده ایم که مبنی بر آن، در صورت عدم حصول نتیجه در مدت زمان مقرر، شرکت ما موظف به تمدید رایگان مدت در اختیار داشتن دستگاه زردی نوزاد برای ده روز می باشد.

تعویض رایگان دستگاه زردی نوزاد با گارانتی ما

همچنین گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در صورت نیاز نوزاد به تعویض دستگاه فتوتراپی، تمهیدات درمانی خود را شدیدتر نموده تا نتیجه مطلوب حاصل آید.
تمامی خدمات گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی ارائه خواهد شد. پس با آسودگی خیال، سفارش اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را برای ما ارسال نموده و در کنار استفاده از یک دستگاه با کیفیت، از:
گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد
خدمات نصب و جمع آوری دستگاه زردی نوزاد
و آموزش کامل نحوه کارکرد دستگاه
به صورت رایگان بهره مند شوید.

درمان صد درصد زردی با روش فتوتراپی

فتوتراپی راهی است که تقریبا توسط آن می توان هر نوع زردی را درمان نمود.
امروزه برای زردی های با درجات بالا نیز از دستگاه های فتوتراپی دوگانه یا دوبل که از دو یا چند لامپ فتوتراپی تشکیل شده است استفاده می کنند.
گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد ما برای درمان زردی نوزاد سه روز است به این معنی که ما تضمین می کنیم که زردی نوزاد شما با استفاده از دستگاه های فتوتراپی ( دستگاه درمان زردی نوزاد ) ما ظرف مدت سه روز درمان می شود. گارانتی اجاره دستگاه زردی به شما اجازه می دهد در صورت عدم درمان زردی نوزاد در سه روز مدت اجاره را تا ده روز و آن هم به صورت رایگان تمدید نمایید.
جهت دریافت مشاوره گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.
زردیران شبانه روز برای پاسخ گویی آماده است.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.