گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد از خدمات مهم ما در شرکت زردیران ارائه کننده سرویس های فتوتراپی می باشد.
البته پیش از توضیح درباره این گارانتی باید این نوید را به شما بدهیم که طی سالیانی که ما مفتخر به ارائه سرویس به هموطنان گرامی خود بوده ایم هرگز نیاز به استفاده از گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد نبوده است و تمامی نوزادانی که تحت مراقبت ما روال درمان زردی را طی نموده اند در مدت زمان پیش بینی شده موفق به پشت سر گذاشتن مشکل زردی شده اند.

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد


شرکت زردیران با وجود رعایت تمامی فاکتور ها در ساخت و تولید دستگاه های فتوتراپی و ارائه بی نقص سرویس های درمان زردی نوزاد نسبت به ارائه گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز اقدام نموده است.
ما در شرکت زردیران برای اطمینان بیشتر والدین و آسودگی خاطر ایشان گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد را معرفی کرده ایم که مبنی بر آن ، در صورت عدم حصول نتیجه در مدت زمان مقرر، شرکت ما موظف به تمدید رایگان مدت در اختیار داشتن دستگاه زردی نوزاد برای ده روز می باشد.

تعویض رایگان دستگاه زردی نوزاد با گارانتی ما


همچنین گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در صورت نیاز نوزاد به تعویض دستگاه فتوتراپی، تمهیدات درمانی خود را شدیدتر نموده تا نتیجه مطلوب حاصل آید.
تمامی خدمات گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن به هموطنان گرامی ارائه خواهد شد. پس با آسودگی خیال، سفارش اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را برای ما ارسال نموده و در کنار استفاده از یک دستگاه با کیفیت، از
گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد
خدمات نصب و جمع آوری دستگاه زردی نوزاد
آموزش نحوه عملکرد دستگاه
یک عدد شورت و چشم بند مخصوص فتوتراپی
به صورت رایگان بهره مند شوید.

درمان قطعی زردی با فتوتراپی


فتوتراپی راهی است که تقریبا توسط آن می توان هر نوع زردی را درمان نمود.
امروزه برای زردی های با درجات بالا نیز از دستگاه های فتوتراپی دوگانه یا دوبل که از دو یا چند لامپ فتوتراپی تشکیل شده است استفاده می کنند.
گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد ما برای درمان زردی نوزاد سه روز است به این معنی که ما تضمین می کنیم که زردی نوزاد شما با استفاده از دستگاه های فتوتراپی ما ظرف مدت سه روز درمان می شود. گارانتی اجاره دستگاه زردی به شما اجاره می دهد در صورت عدم درمان زردی نوزاد در سه روز مدت اجاره را تا ده روز و آن هم به صورت رایگان تمدید نمایید.
جهت دریافت مشاوره گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما تماس بگیرید.
زردیران شبانه روز برای پاسخ گویی آماده است.

تماس با زردایران

پشتیبانی ۲۴ ساعته زردایران همیشه گوش به زنگ است تا لحظه ای شما تنها نمانید! در هر ساعت از شبانه روز و با هر پرسشی که دارید با ما در تماس باشید. ما به خدمتگذاری افتخار می کنیم.

تماس با زردایران

ما را دنبال کنید