اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان می باشد. ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران به صورت تمام وقت و شبانه روزی می باشد.با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین و ایده آل ترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را می توانید با ما تجربه کنید.

برای دیدن فیلم دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید.

به والدین کمک می نماییم که بتوانند با اجاره دستگاه، در منزل درمان زردی را انجام دهند.
به صورت تمام وقت از طریق شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:
021775885442
09129745780

هزینه بسیار مناسب و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل

از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه های فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس با مشاهده هزینه اجاره دستگاه های ما متعجب نشوید.
نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم.

برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی کلیک نمایید.

ارائه خدمات فتوتراپی در سراسر تهران

تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی در تهران هستیم. ارائه خدمات در سراسر تهران را می توانید از ما بخواهید.
در سراسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات مان را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

برای اجاره دستگاه زردی در شهرستان و نمایش قیمت دستگاه فتوتراپی و نحوه سفارش دستگاه روی نقشه کلیک نمایید.

اجاره دستگاه فتوتراپی شهرستان

ساخت دستگاه زردی نوزاد

تولید و ساخت دستگاه زردی نوزاد از ویژه ترین تخصص های مان می باشد. ساخت انواع دستگاه زردی نوزاد در مجموعه ای مجهز و توسط متخصصان زردایران انجام می شود.
علاوه بر ساخت دستگاه زردی نوزاد ما سازنده :
شورت فتوتراپی
چشم بند فتوتراپی
نیز می باشیم.

هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه های فتوتراپی می باشند. تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی نوزاد را از حرارت در امان نگاه دارید.

فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل بهترین روش درمان زردی

مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی در منزل می باشد. با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. لازم به ذکر است خدماتمان را در سراسر تهران بدون هیچ محدودیتی ارائه می نماییم.

نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما به صورت رایگان انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی زردی و خدمات فتوتراپی

این اطمینان را به شما می دهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورتی که نتوانستید از خدمات مان نتیجه بگیرید دستگاه به رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد.

پاسخگویی شبانه روزی کارشناسان زردایران به تماس های شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد ما در زرد ایران می توانید با شماره های ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
همچنین می توانید جهت خرید و دریافت نمایندگی با ما در تماس باشید

مشتریان زردایران

توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. همیشه در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه می نماییم.

انواع دستگاه فتوتراپی

اندازه ، ویژگی ها و کارکرد های دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه تولید می گردند. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

درمان زردی نوزاد در منزل

مقالات

امتیاز مطلب: 99% - 2 votes

99%

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد از خدماتی است که شرکت زردیران در اجاره دستگاه فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل ارائه می دهد.

شرکت زردیران پیشگام در صنعت تولید دستگاه های فتوتراپی و سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد است. این شرکت با سال ها تجربه در امر درمان زردی نوزاد به والدین، پزشکان و مراکز درمانی سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد را ارائه داده و در 100 درصد موارد موفق عمل کرده است. شما با اجاره دستگاه زردی نوزاد از زردیران خدمات جانبی با کیفیت و کاملی را دریافت خواهید کرد.

این خدمات شامل:
• نصب و راه اندازی دستگاه زردی نوزاد
• آموزش کامل کار با دستگاه فتوتراپی
• جمع آوری دستگاه پس از درمان
• خدمات شبانه روزی و 24 ساعته
گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد
می باشد.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد ما

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس خدماتی ما در شرکت زردیران است. گارانتی طلایی زردیران در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد همیشه نقطه اطمینان مشتریان جدید بوده است. اگر چه به دلیل موفق بودن زردیران در تمامی موارد سرویس دهی خود هرگز گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد مورد استفاده قرار نگرفته است.

اما همچنان آن را به والدین عزیز و پزشکان محترم یادآوری می کنیم تا اطمینان خود به کیفیت خدمات مان را نشان دهیم.
بر اساس گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد در صورتی که زردی نوزاد شما در مدت زمان مقرر در قرار داد به طور کامل درمان نشود، والدین می توانند مدت اجاره دستگاه زردی نوزاد را تا ده روز دیگر به رایگان تمدید نمایند.
همچنین در صورت نیاز دستگاه جدید جایگزین دستگاه قبلی می شود تا درمان صد درصد حاصل شود. بدین ترتیب با در اختیار داشتن یک دستگاه برای مدت سه تا پنج برابر مدت قرارداد اولیه آن هم به صورت رایگان نوزاد شما به طور حتم درمان خواهد شد.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد با پشتیبانی 24 ساعته

تفاوتی نمی کند در چه ساعتی از شبانه روز تمایل دارید با ما تماس بگیرید. اینکه یک روز تعطیل رسمی است یا نه و یا قبلا مشتری ما بوده اید یا خیر.
زردیران تحت هر شرایطی به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته و تمامی ماه های سال برای رفع مشکلات شما در دسترس و اختیار شما خواهد بود و همواره آماده ارائه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد.

لوازم جانبی حین درمان زردی

زردیران خود یکی از تولید کنندگان اصلی لوازم جانبی درمان زردی نوزاد نیز هست. این لوازم در هنگام ارائه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می شود و شامل:
شورت ضد نور یا شورت فتوتراپی
• چشم بند مخصوص استفاده در دستگاه های زردی نوزاد
• دستگاه تست زردی بدون خونگیری
و... می باشد.
پس برای تهیه آنها نیازی نیست نگران باشید.
هر آنچه نیاز دارید به همراه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزا زردیران در اختیار شما خواهد بود.

هزینه بسیار پایین سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد زردیران یک سرویس کامل با کیفیت و سطح بالاست که مورد تایید پزشکان مطرح نیز می باشد.
همچنین کیفیت دستگاه های ما مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد و بسیازی از فاکتورهای دیگر که سرویس اجاره دستگاه زردی زردیران را به یک سرویس منحصر به فرد بدل می نماید.
ولی با این وجود هزینه ای که شما برای این سرویس پرداخت می کنید چنان ناچیز است که ممکن است شما را غافلگیر نماید.
آیا برای اطمینان خاطر به چیزی بیشتر از این نیاز دارید؟