شرکت زردایران در جهت گسترش حوزه خدمات خود طی برنامه ای منسجم اقدام به اعطای نمایندگی انحصاری به تمامی شهرهای کشور می نماید. بر مبنای این طرح هر شهر کشور می تواند تنها یک نماینده داشته باشد که بصورت انحصاری اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهر خود می نماید.

اخذ نمایندگی اجاره دستگاه زردی نوزاد

نمایندگی اجاره دستگاه زرد نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد یک تجارت خداپسندانه و البته پرسود و زود بازده است که علیرغم این همه مزایا، با هزینه ای کم و در مدتی کوتاه قابل راه اندازی است. چنین فرصتی برای افرادی که در جستجوی تجارتی خوب برای شروع کردن هستند، یک فرصت طلایی است. ولی این همه ماجرا نیست! آیا می دانید برای اخذ نمایندگی اجاره دستگاه زردی نوزاد نیازی به اطلاعات پزشکی یا هرگونه اطلاعات دیگری ندارید؟ این به دلیل برنامه آموزشی رایگان زردایران است که در پروسه اعطای نمایندگی بصورت تئوری و عملی برای متقاضیان نمایندگی برگزار شده و ایشان را از هر جهت برای سرویس دهی آماده می نماید.

شرایط اخذ نمایندگی

اولین شرطی که مورد بررسی قرار می گیرد این است که در شهرستان شما، قبلاً کسی به نمایندگی شرکت زردایران انتخاب نشده باشد. زیرا از آنجا که نمایندگی بصورت انحصاری اعطا می شود، هر شهر تنها یک نماینده خواهد داشت. سایر شرایط نیز اعم از موارد ساده ایست که شاید پر خرج ترین آن، داشتن یک دستگاه وانت پراید باشد. روی وانت شما طی آماده سازی، یک اتاق سفارشی قرار می گیرد که تمامی دستگاهها و امکانات مورد نیاز برای سرویس دهی را در خود جای می دهد. البته نکته خوشایند این پروسه اینجاست که نصب اتاق مخصوص نیاز به هیچگونه سوراخکاری، جوشکاری یا آسیب به خودرو ندارد.

پکیج کامل اجاره دستگاه زردی نوزاد

به نمایندگان پکیجی کامل تحویل می شود که تمامی ابزار و امکانات سرویس دهی در آن گنجانده شده است. دوازده دستگاه فتوتراپی، سیستم تست برق ۲۲۰ ولت، لوازم مصرفی مانند چشم بند، شورت نوزاد و سایر ابزاری که حین درمان مورد استفاده قرار می گیرد و در کل هرچیزی که برای اجاره دستگاه زردی نوزاد بصورت حرفه ای مورد نیاز است در این پکیج قرار دارد که همگی بصورت مرتب و شکیل در اختیار نماینده قرار داده خواهد شد.

اخذ نمایندگی اجاره دستگاه زردی نوزاد

استفاده از نام و نشان تجاری شما روی وسایل

زردایران این امکان را به شما می دهد که بتوانید لوازم نمایندگی خود را با نام و نشان تجاری خود ارائه دهید. بعنوان مثال روی تمامی تولیداتی که در اختیار شما قرار می گیرد مانند چشم بند، شورت، پتوی درمان زردی و... آرم تجاری شما با مشخصاتی که شما ارائه می دهید نقش خواهد بست و این باعث می شود شما بتوانید بصورت مستقل به ارتقاع شهرت و محبوبیت تجارت خود کمک کنید.

از کجا شروع کنم؟

همانگونه پیشتر اشاره شد نمایندگی بصورت انحصاری است. همچنین اولویت اعطای نمایندگی با تماس است. یعنی هر متقاضی که زودتر تماس گرفته باشد در صورت وجود شرایط لازم، به نمایندگی شرکت زردایران انتخاب خواهد شد. پس تنها کاری که برای شروع باید انجام داد، تماس سریع با شرکت است.
به شما پیشنهاد می کنیم اگر تمایل به اخذ نمایندگی اجاره دستگاه زردی نوزاد از زردایران دارد هم اکنون تماس بگیرید. زیرا ممکن است همین لحظه یک متقاضی دیگر در شهر شما در حال مطالعه این مطلب و اندیشیدن درباره شروع کار با زردایران بعنوان نماینده انحصاری اجاره دستگاه زردی نوزاد باشد!

پاسخگویی ۲۴ ساعته:

021-77585442
09100160390

تماس با زردایران

در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. تنها کافیست با ما در تماس باشید

محصولات

محصولات زردایران، مخصوص درمان زردی نوزاد