اجاره دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی دستگاهی است که از آن برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود. دستگاه زردی نوزاد با مکانیزمی علمی و هوشمندانه باعث می شود زردی نوزاد طی یک دوره کوتاه درمان شود.
روشی که در درمان توسط دستگاه زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد تابش نور با طول موجی خاص به بخش هایی از بدن نوزاد است.

با استفاده از نیروی این طول موج از نور بخش هایی که در معرض نور قرار می گیرد دریچه ای برای ورود نیرویی می شود که مستقیما به بیلی روبین خون نوزاد اعمال می گردد.
بیلی روبین یا همان گلبول های قرمزی که بنا به دلیلی مورد حمله زردی قرار گرفته اند تحت نیروی این نور خاص از بین رفته و گلبول های تازه جایگزین آنها می شوند و این بدان معناست که عامل زردی که در خون نوزاد وجود دارد کاهش یافته و زردی نوزاد بهبود می یابد.
با استفاده از دستگاه زردی نوزاد و لوازم جانبی آن که در پروسه درمان مورد استفاده قرار می گیرد می توان طی دو تا سه روز ( در اکثر موارد) زردی نوزاد را درمان نمود.

فواید استفاده از دستگاه زردی نوزاد


درمان زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه زردی نوزاد مزیت های عمده ای بر درمان به شیوه قدیمی و سنتی دارد. زمانی که از دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی استفاده می شود خطراتی همچون شکستن لامپ ( مانند زمانی که از لامپ مهتابی استفاده می شود)
• گرما زدگی نوزاد
• مشکلات تنفسی
• تمام شدن طول عمر مفید لامپ
وجود ندارد.
زیرا دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که این خطر وجود نداشته باشد. همچنین با توجه به هدف دار بودن و مورد مطالعه قرار دادن روش درمان ، تمامی زمانی که برای درمان زردی نوزاد توسط دستگاه فتوتراپی صرف می شود به صورت بهینه در راستای درمان صرف شده و نتیجه حاصله بسیار سریع به دست می آید.

روش های قدیمی و استفاده از دستگاه زردی نوزاد


روش های قدیمی درمان زردی نوزاد غالبا یا پایه علمی نداشته و یا درمان توسط آنها به صورت ناقص و طولانی مدت انجام می شد.
که مسئله تاخیر در درمان زردی نوزاد خود می توانست عامل افزایش خطرات ناشی از بیماری زردی در نوزاد شده و اثرات جبران ناپذیری روی بدن و مغز نوزاد بگذارد.
مزیت استفاده ازدستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد در درمان زردی
• مدت زمان درمان بسیار کوتاه است
• نیازی به تکیه بر شانس و اقبال نیست
• درمان قطعی و بدون بازگشت است
• مقرون به صرفه است
• به صورت خانگی و در منزل قابل انجام است
این روش کاملا مطالعه شده و دقیق است و به طور حتم می تواند درمان قطعی زردی نوزاد را به ارمغان بیاورد.
برای اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشید.
اجاره دستگاه زردی نوزاد همچنین مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی است.

تماس با زردایران

پشتیبانی ۲۴ ساعته زردایران همیشه گوش به زنگ است تا لحظه ای شما تنها نمانید! در هر ساعت از شبانه روز و با هر پرسشی که دارید با ما در تماس باشید. ما به خدمتگذاری افتخار می کنیم.

تماس با زردایران

ما را دنبال کنید