شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

امتیاز مقاله

امتیاز مطلب: 100% - 1 votes

100%

5 موردی که باعث بروز زردی در نوزادان تازه متولد شده می شود را در ادامه بررسی می کنیم .
1-یکی بودن گروه خونی مادر و نوزاد
۲-بروز یبوست در نوزادان که سبب باز جذب بیلی روبین دفع شده توسط روده میشود توصیه زرد ایران به شما عزیزان استفاده از دستگاه زردی نوزاد و در کنار آن استفاده از رژیم غذایی و تجویز داروی مکمل درمان زردی است که سبب می‌شود روده‌ها فرصتی برای بازجذب بیلی روبین نداشته باشند.
۳-استفاده از شیر خشک : عده‌ای از خانواده ها به اشتباه برای درمان زردی از شیر خشک استفاده می‌کنند در حالیکه شیرخشک در 80% نوزادان یبوست ایجاد می‌کند و روند دفع زردی نوزاد را کند می‌کند
4-استفاده از شیر مادر در برخی موارد خاص که سبب ایجاد یبوست در نوزاد می‌شود تنها ۲۰٪ از نوزادان به این مشکل دچار هستند که به این دسته نوزادان استفاده از شیر خشک توصیه می‌شود و روند کاهش زردی آنها متفاوت با سایرین است و رژیم غذایی متفاوت دریافت خواهند کرد
۵- عدم استفاده از گرمیجات مادر : در این مورد مادر نیاز به پرهیز از غذاهایی با طبع گرم دارد که طی برنامه‌ای که از کارشناس زردی دریافت می‌کند لحاظ خواهد شد . خیلی از والدین با ما تماس میگیرند و با صدایی مضطرب نگران درمان زردی نوزاد هستند و برای تهیه دستگاه زردی نرمال مردد هستند در پاسخ به سوال بیلی روبین نرمال چند است ؟ عدد زردی نرمال چند است ؟ باید گفت : بیلی روبین نوزاد برای نوزادانی که بین ۳ الی ۱۰ روز هستند عدد 7/8 نرمال است و برای نوزادانی که ۱۰ روزگی را گذرانده اند بیلی روبین نرمال عدد ۱۰ است . ناگفته نماند اینکه که سن نوزاد چقدر است ؟ .وزن نوزاد چقدر است؟ .تولد نوزاد در چند هفتگی اتفاق افتاده ؟ هم در تهیه دستگاه فتوتراپی دخیل است . اگر نوزاد شما هم دچار زردی شده و نگران استفاده از دستگاه زردی هستید ، زرد ایران با ۱۴ سال سابقه درمان زردی نوزاد و ارائه دستگاه فتوتراپی استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت سبب تسریع درمان زردی در منزل می‌شود.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.