• توجه نمایید که ساخت دستگاه های زردی نوزاد الزاما باید توسط تیم متخصص انجام شود. چرا که ممکن است در حین استفاده مشکلاتی برای نوزادان ایجاد نماید.
  معرفی لامپ های ضد حرارت
  طراحی لامپ های ضد حرارت بدین صورت است که نوزاد هیچ گونه آسیبی در طول درمان نخواهد دید. توجه داشته باشد که الزاما استفاده از لامپ های فلورسنت نمی تواند نقشی در درمان نوزاد داشته باشد.
  خطرات استفاده از لامپ مهتابی بجای استفاده از دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد:
  برخی والدین از لامپ های مهتابی برای درمان زردی در بدن نوزاد خود استفاده می نمایند که این اشتباه ترین روش درمانی است. توجه نمایید که دستگاه های فتوتراپی منحصرا تولید شده اند تا زردی را در بدن نوزاد درمان نمایند. لامپ های مهتابی می توانند گرمایی بسیار بالا را تولید نمایند. این خود ممکن است در طول درمان مشکلاتی بسیار را برای نوزاد شما ایجاد نماید. گرمای تولید شده از لامپ های مهتابی می تواند سبب ایجاد گرما در بدن نوزاد شود. یا حتی در او سوختگی نیز ایجاد نماید. لامپ های فلورسنت می توانند نور را با طول موج مشخصی ساطع نمایند؛ این در حالی است که در لامپ مهتابی هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد. استفاده زیاد از حد از لامپ های مهتابی نمی تواند به دفع بیشتر بیلی روبین در بدن نوزاد کمک نماید. این درحالی است با استفاده از دستگاه فتوتراپی ( دستگاه درمان زردی نوزاد ) می توان میزان بیلی روبین را کاهش داد و آن را به سطح عادی خود بازگرداند. اجاره دستگاه زردی نوزاد مجوز دار فروش دستگاه فتوتراپی نوزاد
  عوارض استفاده از لامپ مهتابی به جای لامپ های فلورسنت :
  از مهم ترین عوارض استفاده از لامپ های مهتابی می توان به احتمال شکستن این لامپ ها در حین استفاده اشاره نمود. این مسئله بسیار با اهمیت است و می تواند برای نوزاد شما مشکل ساز شود. استفاده از این لامپ‌ها همچنین باعث:
  تغییر دما
  نوسان جریان
  و بسیاری خطرات دیگر می‌شود.
  مزایای استفاده از لامپ های فلورسنت در درمان زردی:
  اگر به سلامت نوزاد خود فکر می‌کنید بهتر است به‌جای استفاده از لامپ‌های مهتابی خطرآفرین و با کمترین فایده، به دنبال راهکار:
  مناسب، امن و بی‌خطر
  و کاملاً علمی، اصولی و کاربردی
  باشید که بیشترین بازدهی را در کمترین زمان به دنبال داشته باشد. این روش همانا استفاده از روش اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و یا بستری در بیمارستان است. لامپ های فلورسنت در دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد به‌صورت کاملاً مناسب جاسازی‌ شده است. بنابراین هیچ خطری نوزاد شما را تهدید نمی‌کند. ازاین‌رو استفاده از دستگاه زردی شکن برای درمان زردی نوزادی بهترین روش می‌باشد.
  دستگاه فتوتراپی را از کجا تهیه کنم؟
  اگر به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر در مورد:
  انواع دستگاه های زردی
  بیماری زردی نوزادی
  روش‌های درمان آن
  اطلاعاتی در مورد هزینه‌ها و قیمت دستگاه‌ها هستید. کافیست با شرکت زردیران تماس بگیرید. از خدمات مشاوره برای اجاره دستگاه زردی مان استفاده کنید. کلیه اطلاعات موردنیاز شما شامل: نوع و شدت زردی همراه با تست زردی در منزل اجاره دستگاه زردی نوزادی متناسب با نوع زردی نوزادان شما بهترین قیمت اجاره دستگاه‌ فتوتراپی مشاوره رایگان و اصولی و بدون واسطه در تمامی ساعات شبانه روز و … در شرکت زرد ایران تولیدکننده انواع دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادان، چشم‌بند و شورت ضد نور مخصوص ارائه می‌گردد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *