• زردی در نوزادان امری شایع است و لزوم استفاده از خدمات درمانی برای در امان بودن از خطرات عدم درمان به موقع و سلامت نوزاد بسیار مهم است. برای درمان زردی می توان نوزاد را در بیمارستان بستری نمود و یا اینکه با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل درمان نوزاد را ادامه داد. بر اساس آنچه پزشک متخصص تان تشخیص می دهد شما اجازه دارید تا روش درمان زردی نوزاد خود را انتخاب نمایید. اگر برای درمان زردی نوزاد از روش دوم یعنی اجاره دستگاه فتوتراپی ( دستگاه زردی نوزاد ) استفاده می کنید، می توانید از خدمات و سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان در طی طول درمان بهره مند شوید.
  سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان
  سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان شامل خدماتی است که شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی ( درمان زردی نوزاد ) به شما ارائه می نماید. این شرکت در طی طول درمان زردی نوزاد علاوه بر اجاره دستگاه زردی نوزاد باید بتواند خدماتی اعم از: • تست زردی نوزاد • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع دستگاه فتوتراپی • نصب و راه اندازی رایگان دستگاه • آموزش استفاده از دستگاه • ارسال رایگان • پوشش دهی کامل مناطق مختلف • پیگیری مسئولانه در طول درمان • پشتیبانی شبانه روزی به صورت حضوری و تلفنی •درمان زردی با کمترین هزینه • و … را ارائه نماید. برای درمان زردی نوزاد خود اگر به دنبال سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل هستید توصیه می کنیم حتما از شرکتی خدمات بگیرید که تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده نموده و بتواند پاسخگوی سوالات شما نیز باشد. در این جا به توضیح برخی از خدمات ضروری در شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان می پردازیم.
  تعیین دقیق عدد زردی نوزاد
  انتخاب دستگاه فتوتراپی (دستگاه درمان زردی ) برای درمان زردی بسته به نوع و درجه زردی نوزاد دارد. بدون در نظر گرفتن علت زردی و عدد زردی نمی توان دستگاه مناسبی برای درمان زردی نوزاد انتخاب کرد و انتخاب نامناسب دستگاه فتوتراپی نیز جز اتلاف وقت و انرژی و هزینه هیچ نتیجه دیگری به دنبال ندارد. اگر قصد دارید مناسب ترین دستگاه را برای درمان زردی نوزاد داشته باشید بهتر است نسبت به تشخیص و تعیین نوع زردی و درجه آن زودتر اقدام نمایید. اگر زردی نوزاد شما توسط پزشک متخصص تایید شده است، شما می توانید با تماس با شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان نوع و درجه زردی را بیان کرده و شرکت با توجه به این اطلاعات به شما دستگاه مناسب را ارائه می کند. اگر در تعیین دقیق زردی با مشکل مواجه هستید می توانید از شرکت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان درخواست تست زردی نمایید. این شرکت ها از دستگاه بیلی روبین متر برای این کار استفاده می کنند.
  مزایای تست زردی با دستگاه بیلی روبین متر
  دستگاه بیلی روبین متر دستگاهی برای تعیین دقیق عدد زردی است. این دستگاه نیازی به نمونه گیری از خون ندارد و والدین لزومی ندارد اصلا نگران آسیب و درد نوزاد دلبندشان باشند؛ زیرا این دستگاه تنها با قرار گرفتن روی پیشانی نوزاد و از طریق تماس پوستی می تواند درجه زردی را نشان دهد. از نوزاد به همان صورت که در آغوش شماست تست زردی گرفته می شود و در کمتر از یک دقیقه نتیجه به شما اعلام می گردد. تست زردی یکی از مهم ترین خدمات در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان است.
  مشاوره رایگان در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان
  مشاوره رایگان از مهم ترین خدمات در شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد است. سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان بدون مشاوره و کسب اطلاعات توسط شرکت نمی تواند به خوبی انجام شود. از این رو شرکت اطلاعات در مورد سن نوزاد و وزن وی از شما می پرسد و پس از تشخیص عدد زردی و میزان بیلی روبین موجود در خون نوزاد دستگاه مناسب را برای درمان ارائه می نماید. شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان موظف است هر گونه سوال شما در زمینه نحوه نصب، استفاده، عیب یابی و … را بدون ابهام پاسخ دهد. اگر با شرکتی تماس گرفتید و بدون گرفتن اطلاعات لازم به شما اقدام به اجاره دستگاه زردی نمود باید بدانید که این شرکت هیچ گونه تخصصی در زمینه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان ندارد و تنها به منافع مادی خود فکر می کند.
  ارائه آموزش ها و حمایت های لازم
  سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان باید همراه با آموزش های لازم در زمینه: • نصب دستگاه و راه اندازی آن • روش استفاده از دستگاه و روش کار آن • بهترین شرایط برای استفاده و نصب دستگاه • جمع آوری دستگاه پس از اتمام دوره درمان باشد. همچنین در صورتی که دستگاه نیاز به تعمیر یا عیب یابی داشته باشد شرکت موظف است هر چه سریعتر نسبت به این کار اقدام کرده و در صورت لزوم دستگاه تعویض شود. شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان همچنین وظیفه دارد پیش از اجاره دستگاه به مشتری از سالم بودن دستگاه , کارکرد لامپ فتوتراپی و بی نقص بودن آن مطمئن شود و هر گونه اهمال در این زمینه می تواند منجر به آسیب به نوزاد گردد.
  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟
  قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی به صورت روزانه محاسبه می شود. به این ترتیب که شما به عنوان مثال به دستگاه زردی نوزاد برای مدت سه شب نیاز دارید و هزینه هر شب اجاره دستگاه نیز بر حسب نرخ شرکت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان ارائه می شود. شرکت های زیادی اقدام به اجاره دستگاه های بی کیفیت اما با قیمت بسیار ارزان می نمایند؛ دقت کنید که فریب چنین شرکت هایی را نخورید و قبل از استفاده از سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان حتما از کیفیت دستگاه و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
  سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان زردیران
  اگر به دنبال یک شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان هستید که تمامی شرایط مورد نیاز شما را داشته باشد و علاوه بر کیفیت سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان قیمت های بسیار مناسبی نیز ارائه نماید می توانید با شرکت زردیران تماس بگیرید. گارانتی در سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان یکی از مهم ترین خدمات در این شرکت است. این گارانتی به شما اجازه می دهد تا مطمئن شوید که زردی نوزاد در کمتر از سه روز درمان می شود و در صورت عدم درمان ظرف سه روز شما می توانید مدت سرویس اجاره دستگاه زردی را تا ده روز به رایگان تمدید نمایید. برای استفاده از سرویس اجاره دستگاه زردی نوزادان کافیست با ما تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *