• راه حلی کلیدی در زمینه درمان زردی نوزاد
  زردی ایجاد شده در بدن نوزاد در اثر تخریب گلبول های قرمز خون است. ضایعات این تخریب می تواند به تولید بیلی روبین منجر شود و این بیلی روبین است که عامل اصلی زردی در بدن نوزادان می باشد. زردی اصولا به دو دسته اصلی تقسیم می شود:
  زردی محلول در آب
  زردی غیر محلول در آب
  زردی محلول در آب
  در این نوع زردی که در آب محلول می باشد. بیلی روبین رفته رفته از کبد و از طریق ادرار دفع می شود.
  زردی غیر محلول در آب
  این نوع از زردی قابل دفع شدن نمی باشد و می تواند در بدن نوزاد باقی بماند. در صورت عدم درمان چنین زردی مشکلات بسیاری برای نوزاد پیش خواهد آمد؛ چرا که منجر به رسوب بیش از حد بیلی روبین در مغز خواهد شد. تخریب سیستم عصبی و عقب ماندگی ذهنی از عوارض رسوب بیلی روبین می باشد. همانطور که می بینید در صورت عدم رسیدگی به موقع به درمان زردی نوزاد خطرات زیادی متوجه نوزاد می شود که در آینده روی زندگی وی بسیار تاثیرگذار است. حتی در برخی مواقع حاد نیز می تواند منجر به مرگ نوزاد شود.
  اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد و درمان قطعی و سریع
  علی رغم حاد بودن وضعیت درمان زردی بسیار آسان است و می توان با راهکاری ساده آن را درمان نمود. در گذشته روش های سنتی مثل استفاده از برخی جوشانده ها در درمان زردی نوزاد به کار گرفته می شد. پس از آن با ورود لامپ های فلوئورسنت به بازار، نوزاد را زیر نور این لامپ ها می خواباندند که تا حدودی به درمان زردی نوزاد کمک می شد. امروزه با پیشرفت عمل و تکنولوژی و شروع تحقیقات جدی در علم پزشکی دستگاه های مخصوصی ساخته شده است که به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان زردی نوزاد را درمان نمود. دستگاه زردی نوزاد با بهره گیری از لامپ هایی با طول موج مشخص و همچنین طراحی دقیق و کارامد، تمامی نواقص راهکار لامپ های فلوئورسنت را برطرف کرد. همچنین باعث شد طول درمان به طرز چشمگیری مطلوب شود. از آنجا که طول درمان با دستگاه زردی نوزاد پایین آمده و نتیجه حاصل از درمان کاملا مطلوب است، در زمانی کوتاه می توان زردی نوزاد را به راحتی برطرف کرد. با توجه به قیمت بالای دستگاه، اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در دو سه روز بسیار مقرون به صرفه است. جهت اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد با ما در تماس باشید.
  مزیت های اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد
  • قیمت مناسب اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل • هزینه پایین درمان زردی • درمان در منزل بدون نگرانی و استرس • بدون نیاز به بستری کردن نوزاد در بیمارستان • قابل حمل و سبک بودن دستگاه • کوتاه مدت بودن اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد • خدمات جانبی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد به صورت شبانه روزی • دریافت شورت و چشم بند ضد نور روی اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد زردیران در زمینه اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد فعالیت می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *