زردایران یک شرکت معتبر و با سابقه در امر تولید، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد است که از دیرباز کار خود را با محوریت کیفیت در امر خدمات خود آغاز کرده و ھم اکنون یکی از برترین سرویس دھندگان فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد. زردایران علاوه بر تولید دستگاه ھای زردی نوزاد محصولات دیگری اعم از چشم بند و شورت مخصوص درمان زردی نوزاد نیز تولید می کند و ھمچنین یکی از وارد کنندگان دستگاه زردی نوزاد می باشد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد بدلیل مقرون بصرفه بودن، کارآمد بودن و خدمات کامل آن، پر طرفدارترین سرویس زردایران است. متقاضیان، با اجاره دستگاه زردی نوزاد، علاوه بر بھره مندی از دستگاه ھای پیشرفته درمان زردی نوزاد، خدماتی دیگر اعم از نصب، آموزش و جمع آوری را بصورت رایگان تجربه خواھند کرد و این امر برای والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده و مشغله ھای زیادی در امر نگھداری و مراقبت از نوزاد خود دارند کمکی بزرگ و صرفه جویی در وقت و انرژی محسوب می شود.

شرایط بی نظیر اجاره دستگاه زردی نوزاد از زردایران

زردایران برای اجاره دستگاه زردی نوزاد مبلغی بسیار پایین دریافت کرده و علاوه بر خدمات و دستگاه با کیفیت، گارانتی مطمئنی به شما پیشنھاد می کند که خیال شما را از ھر بابت آسوده می نماید. اجاره دستگاه زردی نوزاد با شرط درمان قطعی!
اگر به ھر دلیلی با اجاره دستگاه زردی نوزاد از زردایران به مقصود نرسیدید زردایران با تعویض دستگاه و طولانی کردن مدت قرارداد بصورت رایگان، تا درمان کامل نوزاد شما با شما ھمراه خواھد بود. اگرچه این گارانتی تابحال استفاده نشده و ھیچیک از متقاضیان گرامی نیازی به استفاده از این گارانتی نداشته اند ولی این تضمین نشاندھنده کیفیت خدمات، حسن نیت و امکان آرامش خیال برای متقاضیان گرامی خواھد بود.

راھنمایی در خصوص اجاره دستگاه زردی نوزاد

ممکن است در خصوص امر اجاره دستگاه زردی نوزاد پرسشھایی داشته باشید که نیاز به پاسخ تخصصی دارد. در این صورت تلفن خود را برداشته و با تکنسین ھای مجرب زردایران پرسشھای خود را مطرح نمایید. ما سالھاست که با افتخار پاسخگوی پرسشھا و نیازھای ھموطنان گرامی در خصوص فروش، اعطای نمایندگی و اجاره دستگاه زردی نوزاد بوده و ھستیم. زردایران، پیشگام در صنعت تولید و خدمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایران.

تماس با زردایران

پشتیبانی ۲۴ ساعته زردایران همیشه گوش به زنگ است تا لحظه ای شما تنها نمانید! در هر ساعت از شبانه روز و با هر پرسشی که دارید با ما در تماس باشید. ما به خدمتگذاری افتخار می کنیم.

تماس با زردایران

درباره زردایران

اجاره دستگاه زردی نوزاد ، فروش پکیج کامل اجاره دستگاه زردی نوزاد (ویژه نمایندگان) و همچنین عرضه شورت و چشم بند نوزاد مخصوص درمان زردی از پرطرفدارترین خدمات شرکت زردایران است. زردایران سالهاست که با ارائه دستگاههای مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همواره در درمان نوزادان مبتلا به زردی تلاش کرده و خوشبختانه در تمامی موارد موفق بوده است.

درباره ما بیشتر بدانید

محصولات

محصولات زردایران، مخصوص درمان زردی نوزاد

آمار بازدید

امروز42
دیروز164
این هفته206
این ماه4516
بازدید کل107755

اطلاعات شما

  • آی پی شما 18.208.211.150
  • مرورگر شما Unknown
  • نسخه مرورگر
  • سیستم عامل Unknown

افراد آنلاین

1
آنلاین

سه شنبه, 28 اسفند 1397 08:15

ما را دنبال کنید