اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه زردی نوزاد ویژه در کرج اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج با لامپ های LED دارای بهترین کیفیت را با ما تجربه کنید.
بدون هیچ خطر و آسیبی درب منزل به شما تحویل داده میشود .
لامپ دستگاه فتوتراپی دارای طلق پلاستیکی هست که امکان شکستگی ندارد و همچنین فاصله نوزاد با لامپ ها فاصله استاندارد بوده و 50 CM است .
دستگاه زردی حرارت ندارد و به هیچ عنوان سوختگی ندارد.
ساعت استفاده از لامپ فتوتراپی روی صفحه LCD دستگاه مشخص است و شما می توانید از نو بودن لامپ فتوتراپی نصب بر دستگاه زردی مطلع شوید.
ارائه چشمبند یکبار مصرف روی دستگاه زردی رایگان هست.
حمل آسان و ارائه رژیم غذایی مکمل برای استفاده از دستگاه فتوتراپی الزامی می باشد که روی پکیج شما هست.
درمان آسان زردی نوزاد در منزل را با ما تجربه کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.