اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

دستگاه درمان زردی نوزاد در پردیس
زرد ایران با 14 سال سابقه درمان زردی نوزاد در منزل جهت گسترش فعالیت خودش به اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس
شما عزیزان می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید و جهت درمان زردی و استفاده از دستگاه زردی مشاوره رایگان از ما دریافت نمایید.
آیا درمان زردی نوزاد در منزل خطراتی را در پی دارد؟
دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه زردی مورد استفاده شما باید حداقل ایمنی های لازم جهت درمان را داشته باشد . از جمله این ایمنی ها داشتن فن و سنسور دما که در صورت افزایش یا کاهش دما قطع گردد و فاصله نوزاد تا لامپ فتوتراپی 40 سانت باشد . لازم است بدانید زرد ایران تمام نکات ایمنی را در ساخت دستگاه فتوتراپی بکاربرده است و 14 سال سابقه در زمینه ی درمان دارد.
درمان زردی نوزاد در منزل با استفاده از دستگاه فتوتراپی استریل و چشمبند فتوتراپی یکبار مصرف
درمان تخصصی زردی فیزیولوژیک
کارشناسان باتجربه ما شبانه روز پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی درمان زردی نوزاد در منزل هستند.
با توجه به اینکه تمامی دستگاه های ما دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی هستند می توانید به راحتی درمان زردی نوزاد در منزل را به ما بسپارید.
در ادامه توجه شما را به ویدئو درمان زردی نوزاد در پردیس جلب خواهیم کرد.
اگر همچنان در تهیه دستگاه زردی نوزاد از ما شبهه دارید مت به شما ویدئو رضایت از درمان زردی نوزاد را پیشنهاد میکنیم .

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.