اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه زردی نوزاد در پاکدشت
دستگاه درمان زردی نوزاد در پاکدشت با بهترین قیمت و کیفیت بالا همراه با مجوز وزارت بهداشت و درمان .
روند درمان زردی به اینصورت است که با تماس برای اجاره دستگاه فتوتراپی همکاران ما با توضیح کامل شرایط اجاره دستگاه زردی و مشاوره رایگان درمان برای انتخاب بهترین دستگاه کاهش زردی سفارش شما را در سیستم ثبت میکنند ،سپس بدون اتلاف وقت دستگاه فتوتراپی به محل مورد نظر ارسال خواهد شد و شما به صورت مستقیم با کارشناس درمان زردی در ارتباط خواهید بود پس از درمان کامل زردی نوزاد در مدت 48 الی 72 ساعت جهت جمع آوری دستگاه زردی اقدام می نماییم.
همین حالا تماس بگیرید و زردی نوزاد دلبندتان را در آغوش گرم خانواده درمان کنید .
برای دریافت اطلاعات بیش تر ویدئو رضایت از درمان زردی نوزاد را مشاهده کنید

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.