اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه زردی در ورامین با مجوز وزارت بهداشت
درمان زردی در منزل امروزه امری بدیهی است . روزانه بیش از 2 میلیون نوزاد در ایران بلافاصله بعد از تولد مبتلا به زردی هستند.
اگر نوزاد شما هم مبتلا به زردی هست اصلا نگران درمان زردی نباشید . زرد ایران با 14 سال سابقه در خصوص اجاره دستگاه فتوتراپی استاندارد در تمامی شهرهای ایران شعبه فعال دارد.
اگر چهره ی نوزاد زرد باشد یعنی زردی داره؟
اگر متوجه زردی چهره نوزاد شدید ، اولین اقدام آزمایش خون است . پس از دستور پزشک جهت استفاده از دستگاه زردی شما باید دستگاه زردی استاندارد و معتبر تهیه کنید که تمامی ایمنی ها رعایت شده باشد.
زرد ایران جهت آرامش خاطر شما عزیزان به تولید دستگاه فتوتراپی استاندارد پرداخته است .
دستگاه زردی با لامپ ال ای دی و سنسور دما و صفحه ال سی دی که نشانگر دما است و ساعت کارکرد لامپ فتوتراپی و از همه مهم تر تاییدیه وزارت بهداشت که پشت دستگاه نصب است .
همچنین می توانید رضایت از درمان زردی نوزاد را مشاهده کنید و تصمیم قطعی خود را برای درمان زردی نوزاد در منزل بگیرید .

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.