اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

دستگاه زردی نوزاد قزوین-زیباشهر-محمدیه-الموت-قاقازان هموطنان عزیز در قزوین ، زرد ایران اجاره دستگاه فتوتراپی در قزوین را به فعالیت خود اضافه نمود.
اجاره دستگاه زردی و فروش دستگاه فتوتراپی در قزوین
مشاوره ارزنده در زمینه رفع زردی و شیرمادر در جهت کاهش زردی نوزاد به صورت کاملا رایگان و شبانه روزی
درمان زردی نوزاد دلبندتان را به ما بسپارید و در آغوش گرم خانواده و با خیال راحت با دستگاه های تمام اتوماتیک و استریل ما درمان کنید.
اجاره دستگاه درمان زردی در قزوین با کامل ترین امکانات و بیشترین بازدهی را تنها با زرد ایران تجربه کنید.
درمان زردی نوزاد امروزه به آسانی در منزل قابل انجام است کافیست با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید و اطلاعات کافی در مورد دستگاه کاهش زردی استاندارد کسب کنید .
پس از ثبت سفارش در سیستم ، همکاران ما جهت ارسال دستگاه زردی اقدام میکنند و بعد آموزش روش استفاده از دستگاه فتوتراپی ،پشتیبانی شبانه روزی اجرا خواهد شد و پاسخ شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز داده میشود و پس از طی 48 الی 72 ساعت (بسته به بیلی روبین نوزاد) درمان زردی خاتمه می یابد .
ارائه خدمات VIP درمان زردی نوزاد در قزوین و ارسال دستگاه فتوتراپی بیمارستانی و ارائه رژیم غذایی مصری که خاص شما طراحی می شود را تنها با ما تجربه کنید.
جهت مشاهده فیلم رضایت از درمان زردی نوزاد کلیک کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.