اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

دستگاه درمان زردی نوزاد در قرچک
توجه داشته باشید اجاره دستگاه زردی نوزاد در قرچک با مجوز رسمی صورت میگیرد و این مدرک پشت تمام دستگاه زردی نصب است.
با اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که دیگر نیازی به حضور در بیمارستان و همچنین تحمل فضای بیمارستان جهت درمان زردی نوزاد خود نداشته باشید.
اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرکت ما بدین صورت می باشد که پس از ثبت سفارش مسئولان ما جهت نصب دستگاه کاهش زردی نوزاد به منزل و مکان مورد نظر شما عزیزان مراجعه می نمایند و پس از نصب و راه اندازی دستگاه زردی نوزاد آموش های لازم جهت کار با این دستگاه فتوتراپی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.
درمان زردی نوزاد معمولا به مدت 2-3 روز می باشد و خوشحالیم که تا کنون حتی یک مورد ناموفق نیز در این زمینه و درمان زردی نوزادان نداشته ایم.
همچنین توجه داشته باشید مسئولان ما جمع آوری دستگاه زردی نوزاد را هم انجام میدهند.
فقط کافیست با شرکت تماس بگیرید و تجربه رفاه درمان زردی نوزاد را با ما داشته باشید.
درمان زردی نوزاد در منزل با استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی با پرداخت کمترین هرزینه و بیشترین بازدهی را با ما تجربه کنید زرد ایران علاوه بر قرچک در پاکدشت ،فیلستان و ورامین سرویس دهی دارد اگر شما هم به دنبال دستگاه زردی استریل جهت کاهش زردی نوزاد در منزل میگردید، در هر ساعتی از شبانه روز زرد ایران در خدمت شماست . آموزش استفاده از دستگاه زردی نوزاد و چشمبند فتوتراپی استریل و یکبار مصرف روی پکیج درمان زردی شما هست و نیاز به تهیه چشمبند زردی نمی باشد . شما عزیزان می توانید جهت اطمینان به ما ویدئو رضایت از درمان زردی نوزاد در قرچک را مشاهده کنید.