اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

دستگاه درمان زردی نوزاد در قرچک 09129745780
توجه داشته باشید اجاره دستگاه زردی نوزاد در قرچک با مجوز رسمی صورت میگیرد و این مدرک پشت تمام دستگاه زردی نصب است.
با اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که دیگر نیازی به حضور در بیمارستان و همچنین تحمل فضای بیمارستان جهت درمان زردی نوزاد خود نداشته باشید.
اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرکت ما بدین صورت می باشد که پس از ثبت سفارش مسئولان ما جهت نصب دستگاه کاهش زردی نوزاد به منزل و مکان مورد نظر شما عزیزان مراجعه می نمایند و پس از نصب و راه اندازی دستگاه زردی نوزاد آموش های لازم جهت کار با این دستگاه فتوتراپی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.
درمان زردی نوزاد معمولا به مدت 2-3 روز می باشد و خوشحالیم که تا کنون حتی یک مورد ناموفق نیز در این زمینه و درمان زردی نوزادان نداشته ایم.
همچنین توجه داشته باشید مسئولان ما جمع آوری دستگاه زردی نوزاد را هم انجام میدهند.
فقط کافیست با شرکت تماس بگیرید و تجربه رفاه درمان زردی نوزاد را با ما داشته باشید.
درمان زردی نوزاد در منزل با استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی با پرداخت کمترین هرزینه و بیشترین بازدهی را با ما تجربه کنید زرد ایران علاوه بر قرچک در پاکدشت ،فیلستان و ورامین سرویس دهی دارد اگر شما هم به دنبال دستگاه زردی استریل جهت کاهش زردی نوزاد در منزل میگردید، در هر ساعتی از شبانه روز زرد ایران در خدمت شماست . آموزش استفاده از دستگاه زردی نوزاد و چشمبند فتوتراپی استریل و یکبار مصرف روی پکیج درمان زردی شما هست و نیاز به تهیه چشمبند زردی نمی باشد . شما عزیزان می توانید جهت اطمینان به ما ویدئو رضایت از درمان زردی نوزاد در قرچک را مشاهده کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.