رضایت والدین و ویدئوهای آموزشی

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی
قبل از استفاده از دستگاه قسمت ویدئوها را به صورت کامل مشاهده بفرمایید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی خانگی راهی سریع و آسان برای رفع و درمان زردی نوزاد هست، با توجه به کارآمدی این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر است. ارائه خدمات فتوتراپی شبانه روزی و ساخت دستگاه فتوتراپی در زردایران با تکیه بر تخصص چندین ساله و کیفیت انجام می شود. بهترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را تجربه کنید. انواع دستگاه زردی نوزاد، شورت و چشم بند فتوتراپی در مجموعه مجهز تولید، که لوازم اصلی در زمان استفاده دستگاه ها هستند، تا چشم و اندام تناسلی را از حرارت در امان نگاه دارید.

هزینه و قیمت اجاره دستگاه

مقرون بصرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی کاملا استریل در منزل هست. ما تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی هستیم، پس هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون بصرفه هست و نهایت تلاش خود را نمودیم تا با پایین آوردن سود خود رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم. برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی و مشخصات به صفحه تعرفه مراجعه نمایید. (شروع قیمت دستگاه ها از 275هزار تومان)، اندازه، ویژگی و کارکرد انواع دستگاه زردی نوزاد متفاوت بوده و دستگاه فتوتراپی زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه هستند.

گارانتی طلایی زرد ایران جهت درمان تضمینی

با دستگاه پیشرفته زردایران، زردی نوزاد به طور کامل درمان میگردد. در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، دستگاه رایگان تعویض و بدون هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه تمدید خواهد شد، نصب، پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما انجام میشود. با استفاده از این روش نیازی به بستری نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش ندارید. تا امروز همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته واین عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. در کنار شما عزیزانیم تا درمان زردی به صورت قطعی انجام و راهکارهای طلایی را به شما ارائه نماییم.

فتوتراپی با انواع دستگاه ها

دستگاه های زردیران سه بعدی با تحمل فشار 200 کیلوگرم است، درون دستگاه برخلاف دستگاه دوبعدی زردی نوزاد، کودک شما در امنیت کامل هست. دستگاه زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمیکنند، زردیران از دستگاه فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده میکند. در دستگاه کاهنده زردی استاندارد روی لامپ، پلکسی نصب شده و امکان شکستن وجود ندارد. فتوتراپی عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را احتمالا بوجود آورد، که در صورت انتخاب دستگاه درست همراه متخصص، نوزاد سریع سلامت خود را بدست می آورد.

برای نمایش نکات مهم به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.
سریعترین راه درمان زردی نوزاد استفاده از دستگاه فتوتراپی است.
اگر شما هم بنا به هر دلیلی تصمیم به درمان زردی نوزاد در خانه گرفته اید ، حتما به موارد زیر دقت فرمائید :
1- عمر لامپ فتوتراپی محدود است، و پس از گذشت 700 ساعت خاصیت درمان زردی نوزاد کم خواهد شد ، لذا درمان زردی نوزاد در مدت زمان بیشتری صورت خواهد گرفت . زرد ایران در صفحه LCD دستگاه زردی ، مدت زمان استفاده از دستگاه درمان زردی را نوشته است که با خیال راحت درمان زردی انجام گردد.
2- فاصله نوزاد تا لامپ ها نباید از حد مجاز که 40 سانت است کمتر شود چرا که خطر سوختگی دارد . در دستگاه فتوتراپی ساخت زرد ایران فاصله نوزاد تا لامپ زردی رعایت شده و غیر قابل تغیر است.
3- دستگاه فتوتراپی با تعداد لامپ های مناسب برای نوزاد خود انتخاب نمائید .
از محصولات زرد ایران می توان به دستگاه زردی 6LED لامپ ، دستگاه زردی 8LED لامپ ، دستگاه زردی 4LED لامپ و دستگاه زردی 12LED لامپ اشاره کرد که همگی دراری فن هستند و بسته به میزان بیلی روبین نوزاد شما ، دستگاه زردی مناسب به شما پیشنهاد داده می شود.
4- اگر به دستگاه فتوتراپی بدون چشمبند نیاز دارید ، زرد ایران دستگاه فتوتراپی طراحی کرده که نوزاد بتواند بدون چشمبند از آن استفاده کند و یا چشمبند فتوتراپی را به چشم نوزاد بزنید و که بدن نوزاد نور بخورد .
5- دستگاه فتوتراپی زرد ایران برای نوزاد شما تنظیم شخصی خواهد شد ، به گونه ای که در ساعات نیاز نوزاد دستگاه زردی روشن است و در ساعات استراحت نوزاد خاموش خواهد شد.
6- حتما دقت فرمائید دستگاه فتوتراپی استریل تهیه شود . زرد ایران پس از تحویل دستگاه کاهش زردی ، برای درمان بعدی دستگاه زردی را استریل کرده و به مدت دو روز در فضای باز قرار خواهد داد و برای سفارش بعد دستگاه زردی را آماده خواهد کرد.
7- دستگاه زردی با لامپ LED نشکن تهیه کنید .زرد ایران علاوه بر بدنه لامپ فتوتراپی از یک لایه طلق دیگر که روی تمامی لامپ ها قرار گرفته استفاده کرده تا با آرامش کامل به درمان زردی نوزاد در خانه بپردازید.

فیلم

امتیاز فیلم: 95.2% - 5 votes

95%