شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

  • اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی خانگی راهی سریع و آسان برای رفع و درمان زردی نوزاد هست، با توجه به کارآمد بودن این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر بوده است. ارائه خدمات فتوتراپی شبانه روزی و ساخت دستگاه فتوتراپی در شرکت زردایران با تکیه بر تخصص چندین ساله و بالاترین کیفیت انجام می شود. بهترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را با ما تجربه کنید.
    تولید انواع دستگاه زردی نوزاد، شورت و چشم بند فتوتراپی در مجموعه ای مجهز انجام می گردد که هر دو از اصلی ترین لوازم در زمان استفاده از دستگاه ها می باشند، تا بتوانید چشم ها و اندام تناسلی را از حرارت در امان نگاه دارید.

  • مقرون بصرفه ترین روش درمان زردی نوزاد، قطعا اجاره دستگاه زردی و انجام فتوتراپی و کاملا استریل در منزل هست. از آنجایی که ما خود تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی هستیم، هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون بصرفه می باشد. نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با پایین آوردن سود خود بتوانیم رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم. برای مشاهده قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی و مشخصات آنها به صفحه تعرفه مراجعه نمایید.(قیمت دستگاه ها از 275هزار تومان شروع میشود.)
    اندازه ، ویژگی ها و کارکرد دستگاه های زردی نوزاد با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه های فتوتراپی شرکت زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه هستند.

  • این اطمینان را به شما می دهیم که با دستگاه های پیشرفته زردایران ، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان می گردد. در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، دستگاه رایگان تعویض خواهد شد و بدون هیچ هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه برای شما تمدید می گردد، نصب،پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما انجام می گردد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به بستری کردن نوزاد و دور کردن نوزاد از مادرش نخواهید داشت. توانسته ایم همکاری گسترده ای با بیمارستان ها و صنعت پزشکی داشته باشیم. این عزیزان متخصص همواره دستگاه های ما را تایید نموده اند. در کنار شما عزیزان هستیم تا درمان زردی را به صورت قطعی انجام دهیم. و طلایی ترین راهکار ها را به شما ارائه نماییم.

دستگاه فتوتراپی 2021
برای دیدن ویدئو معرفی کلیک نمایید.

فیلم

امتیاز فیلم: 96.8% - 5 votes

97%

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.