اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 2 votes

100%

دستگاه درمان زردی نوزاد در شهریار و حومه
زرد ایران معتبر ترین شرکت در زمینه ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار با 14 سال سابقه فعال در زمینه کرایه دستگاه زردی بیمارستانی و فروش دستگاه کاهش زردی نوزاد با تاییدیه وزارت بهداشت و درمان در خدمت شماست .
لازم است بدانید روش های درمان زردی در نوزادان مختلف متفاوت است و شما می توانید با شماره گیری شماره های درج شده در آگهی مشاوره رایگان از ما دریافت کنید.
پشتیبانی شبانه روزی تیم درمان زردی ما جهت آرامش خاطر شما عزیزان به سرویس دهی اضافه گردید.
انواع دستگاه زردی ال ای دی و فلورسنت بسته به نظر پزشک شما ارائه خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی درمان زردی نوزاد به صورت تخصصی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.