شعب تهران و شهرستان

اجاره دستگاه زردی نوزاد تهران، کرج
و تمام شهرها و استان های ایران

رضایت والدین

نظرات مشتریان درباره دستگاه های زردایران
دستگاه های نسل جدید با پشتیبانی شبانه روزی

ویدئوهای آموزشی

قبل از استفاده از دستگاه این قسمت را مشاهده بفرمایید.

اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

ادستگاه فتوتراپی سه بعدی در کهریزک درمان زردی نوزاد در کهریزک با دستگاه فتوتراپی LED
اجاره دستگاه زردی در کهریزک به مناطق سرویس دهی ما اضافه شد و شما عزیزان می توانید جهت درمان زردی نوزاد در منزل از خدمات اجاره دستگاه کاهش زردی نوزاد ما استفاده نمایید.
لازم به ذکر است دستگاه زردی ما دارای چشمبند فتوتراپی یک بار مصرف است و شما عزیزان می توانید از دستگاه زردی بدون چشمبند و یا با چشمبند استفاده نمائید .
درمان زردی نوزاد شما در مدت زمان 48 الی 24 ساعت امکان پذیر است . برای اطلاع از قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد با شماره های موجود در آگهی تماس حاصل فرمائید

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.