اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهر قدس
درمان زردی نوزاد درشهر قدس(قلعه حسن خان) با استفاده از روزترین متدهای درمان زردی و با استفاده از انواع دستگاه فتوتراپی ال ​​ای دی و فلورسنت و...
دستگاه زردی LED بهتر است یا دستگاه فتوتراپی فلورسنت؟
در پاسخ گفت دستگاه زردی فلورسنت قدیمی تر از LED است و دارای حرارت است و از آنجایی که زردی با گرما باید روند درمان زردی مستقیم تر تر خواهد بود و اضافه بر همه اینها هرگز با عینک آستیگمات نباید به نور فلوئورسنت نگاه کرد .
اما در درمان زردی نوزاد با کاهش زردی نوزاد با لامپ LED حرارت،اشعه مضر نداریم پس درمان زردی سریعتر صورت می گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید و جهت اطمینان از کیفیت درمان زردی توسط زردایران ویدئو رضایت از درمان را مشاهده کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.