اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهر سمنان
اجاره و فروش نوزاد نوزاد در سمنان با مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان و همچنین فروش قطعات و تجهیزات دستگاه فتوتراپی
زرد ایران با درخشان درمان زردی نوزاد در منزل و آموزش ویژه درمان سریع زردی و همچنین تنظیم دستور غذا با استفاده از مواد غذایی دلخواه شما برای جلوگیری از بازگشت زردی در خدمت شماست.
ارائه دستگاه فتوتراپی ال ​​ای دی تمام دیجیتال، دارای فن و سنسور دما و همچنین سرویس دهی شبانه روزی علاوه بر چشمبند فتوتراپی استریل .
استخدام مشاوران مجرب و دارای سابقه کار در بخش NICU که جهت انتخاب بهترین دستگاه فتوتراپی متناسب با سن و وزن نوزاد شما را راهنمایی کنند.
اگر هنوز هم برای انتخاب زرد ایران جهت درمان باید از درمان زردی را مشاهده کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.