اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

اجاره و فروش دستگاه زردی در رودهن زیر نظر وزارت بهداشت
درمان زردی نوزاد امروزه دغدغه 90% درصد والدین شده
به صورتی که روزانه هزاران نفر به دنبال بستری نوزاد در بیمارستان به علت بیلی روبین بالا هستند
سوال اینجاست که آیا برای درمان زردی نوزاد حتما باید در بیمارستان بستری کنیم؟ درمان زردی در منزل خوب است؟ از کجا مطمئن باشیم زردی نوزاد درمان شده؟
در پاسخ به تمامی این سوالات باید گفت با شرایط فعلی کرونا و خطر ابتلا به کرونا در بیمارستان ها ، نیاز به بستری 100% نوزاد نیست . شما می توانید با استفاده از دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه زردی نوزاد در منزل می توانید زردی نوزاد را به راحتی در منزل درمان کنید
همچنین می توانید به قسمت رضایت والدین در سایت ما سر بزنید و از کیفیت دستگاه زردی ما آسوده خاطر شوید .
همچنین شما با کرایه دستگاه زردی نوزاد از ما ، از سرویس پشتیبانی شبانه روزی ، برنامه غذایی جهت تسریع درمان زردی هم بهرمند خواهید شد
فراموش نکنید زرد ایران سراسر ایران شعبه فعال دارد

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.