اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

کاهش بیلی روبین در 3روز با دستگاه و رژیم منحصر بفرد نوزاد
ساکن بومهن هستید و نگران درمان زردی نوزاد هستید؟ زرد ایران با استفاده از دستگاه زردی دارای لامپ LED زردی نوزادتان را در منزل درمان خواهد کرد.
با استفاده از دستگاه فتوتراپی و رژیم غذایی مکمل که خاص شما طراحی خواهد شد ، کاهش بیلی روبین در مدت 48 الی 72 ساعت اتفاق خواهد افتاد.
خصوصیات متمایز کننده دستگاه زردی ما :
1- دارای مجوز وزارت بهداشت است و مجوز پشت دستگاه کاهش زردی نصب است.
2- دارای صفحه LCD که نمایانگر طول عمر لامپ ها و دماسنج است.
3- دارای قطع خودکار که در صورت افزایش یا کاهش دمای محیط دستگاه زردی خاموش خواهد شد.
4- پاسخگوئی شبانه روزی در صورت بوجود آمدن هرگونه سوال .
5- حمل و نقل رایگان
شما هم می توانید جهت اطلاع از قیمت اجاره دستگاه زردی با همکاران ما تماس بگیرید و با کرایه دستگاه زردی نوزاد ، روند درمان را راحت تر طی کنید.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.