اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

مشاوره تخصصی و رژیم ویژه جهت تسریع کاهش بیلی روبین
درمان زردی نوزاد درمدت زمان 48 ساعت الی 72 ساعت که بسته به عدد بیلی روبین و سن نوزاد توسط کارشناس درمان زردی تعیین میگردد.
دستگاه فتوتراپی مورد تایید وزارت بهداشت ، تمام اتومات و استریل می باشد.
ارائه چشم بند فتوتراپی یکبارمصرف به همراه دستگاه زردی و همچنین مشاوره تخصصی و رژیم غذایی ویژه جهت تسریع کاهش بیلی روبین در مدت زمان گفته شده.
پس از مشاوره جهت کرایه دستگاه زردی در باقرشهر و ثبت سفارش ، دستگاه زردی درب منزل به شما تحویل داده می شود و پس از آن نحوه ی کار با دستگاه کاهش زردی نوزاد و همچنین پاسخگویی به تمام سوالات شما شروع خواهد شد و تا پایان پروسه درمان زردی پشتیبانی شبانه روزی خواهیم داشت.
14 سال سابقه درمان زردی ما تضمین کاهش زردی نوزاد شما

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.