اجاره

امتیاز دستگاه: 100% - 1 votes

100%

فتوتراپی و دستگاه درمان زردی نوزاد در احمد آباد مستوفی
تولید بروز ترین دستگاه فتوتراپی نوزاد
پس از اطمینان از بالا بودن بیلی روبین ،ضمن حفظ آرامش ،با شماره درج شده در آگهی تماس بگیرید و با کارشناسان تخصصی درمان زردی مشورت کنید.
انواع مختلف دستگاهLED چهار لامپ و شش لامپ و هشت لامپ، دستگاه زردی فلورسنت ، دستگاه زردی بیمارستانی ، دستگاه فتوتراپی Home ، دستگاه کاهش زردی Hand که دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی هستند و تمام اتوماتیک وکاملا استریل و ضد عفونی شده به دو روش اتوکلاو و الکل پاشی در محیط
دارای مشاوره رایگان در زمینه درمان زردی نوزاد
همین حالا تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.
توجه داشته باشید زرد ایران سرویس اجاره دستگاه کاهش زردی نوزاد را در سراسر ایران ارائه می دهد.

سوالات متداول زردی

فتوتراپی چه عوارضی دارد؟

در مواردی ممکن است عوارضی از جمله تب، لک های پوستی و ... را داشته باشد، که در صورت انتخاب دستگاه درست به همراه متخصص، نوزاد به زودی سلامت خود را بدست می آورد.

دستگاه های زردیران چگونه هستند؟

دستگاه های فتوتراپی زردیران کاملا سه بعدی بوده، و تحمل فشار 200 کیلوگرم را دارا می باشد و درون این دستگاه ها برخلاف دستگاه های زردی نوزاد دو بعدی نوزاد شما در امنیت کامل می باشد.

آیا شما از دستگاه پایه متحرک نیز استفاده می نمایید؟

خیر،از آنجایی که دستگاه های زردی پایه متحرک امنیت نوزاد را به طور کامل تامین نمی کنند.مجموعه زردیران از دستگا های فتوتراپی شاسی دار و ثابت برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند.

احتمال شکستن لامپ های فلورسنت و آسیب زدن به بچه در حین درمان وجود دارد؟

این احتمال وجود ندارد، در دستگاه های کاهنده زردی استادارد روی لامپ،پلکسی نصب می شود و امکان شکستن و آسیب زدن در آن ها وجود ندارد، مگر اینکه از دستگاه های غیر استاندارد استفاده شود.