هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد

یکی از عاقلانه ترین و ایده آل ترین روش ها برای درمان زردی در نوزادان اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد زیرا هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در مقایسه با هزینه های گزاف بیمارستان بسیار کمتر است. به علاوه خرید دستگاه زردی نیز چند صد میلیون تومان پول نیاز دارد.
از این رو بهتر است که با پرداخت هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد خود را از پرداخت سایر هزینه ها نجات دهید.
در صورت اجاره این دستگاه می توانید آن را در طول درمان زردی نوزاد در اختیار داشته باشید. به علاوه در صورت اجاره دستگاه توسط شما ما تمامی خدمات و آموزش های مورد نیاز را به صورت رایگان به شما عرضه می کنیم. برخی از این خدمات در زیر آورده شده اند:
-نصب دستگاه در محل مورد نظر شما
- راه اندازی دستگاه
- دادن آموزش های لازم به والدین برای کار با دستگاه زردی نوزاد
-پشتیبانی دستگاه زردی نوزاد و پاسخگویی شبانه روزی
-جمع آوری دستگاه پس از تکمیل درمان زری نوزاد

هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها:


هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها یکسان می باشد. در صورتیکه در شهرستان زندگی می کنید ما دستگاه را برای شما ارسال می کنیم.
به علاوه ما در بسیاری از شهرستان ها نمایندگی فعال داریم. از این رو نمایندگی ما در شهرستان شما مسئولیت نصب و راه اندازی دستگاه و دادن آموزش و اطلاعات مورد نیاز را به شما بر عهده می گیرد. در انتها نیز دستگاه را جمع آوری می کند. از این رو نگران هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان نباشید. ما هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی کنیم.
اگر تمایل دارید که از هزینه اجاره دستگاه زردی مطلع شوید با ما تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی پاسخوگی شما هستیم.
از آن جایی که هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار پایین و مقرون به صرفه است ما به شما پیشنهاد می کنیم که بجای خرید دستگاه آن را اجاره نمایید.

ما را دنبال کنید